Hamile Kalip Regl Olan Varmi

superisi663

evli mutlu 3 çocuklu :)
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2008
174
1
BEN ARKADAŞIMDAN DUYDUM HAMİLE OLDUĞUNUN FARKINDA OLMADAN NORMAL REGL OLUYOR AMA ASLINDA HAMİLE BÖYLE OLAN VARMI????????:bbo:

canım ustune görme olayı var beklenen adetin her zamankınden mıktarı rengi yada zamanı farklı olarak bunu yasayanlar ve sonrasında hamile olan duyuyoruz ama senin bahsetiğin hamileliğin her ayındamı dıyosun anlamadım??her ay adet yasayan sadce cok nadır eskilerde duydum..

benim bir tanıdığım normal regl oluyordu regli gecikince dra gitti 4 aylık hamile olduğunu öğrendi yani 4 ay bilmeden normal regl olmuş böyle şeyler olabiliyormuş

canım benin bir tanıdığım vardı hamile kaldı dokuz ay boyunca da adet gördü çok şaşırmıştım..ben de bu hamileliğimde iki gün kanama geçirdim düşük tehlikem yoktu ben de üzerine gördüm yanii ilk ay...

slm kızlar bende hamıle kaldıgımı anlamadım cunku uc ay üstüne gördüm ılk ıkı ay gayet normaldı ama ucun ay cok fazla oldum 10 gunu gecmıstı reglımın kadın doguma basvurdum ultrasona gırdıımde mınıcıgım el salıyordu bana ınanamadım aksam esıme söledıgımde oda ınanmadı bı yanlışlıklık olmustur doktor da ınsan belkı oda yanılmıstır falan dedı ertesı gun başka bı doktora gıttık evt hamılesın dedı bızım ıcın buyuk bı süprız oldu sımdı 27 haftalık hamıleyım :))

X