hamile kalıp hiç göğüs ağrısı yaşamayan var mı?

moustique

oğluşum geliyoooo
Kayıtlı Üye
30 Mart 2011
623
1
arkadaşlar adetimin en belirgin belirtisi göğüs ağrısıdır ki bu anladığım kadarıyla gebelik belirtisi de olabiliyor... her an adet olabilirim.. biraz düzensizim 30 ile 35 gün arası değişiyor ama şimdiye kadar çoktan göğsüm ağrımalıydı... ilk kes hiç acımıyor.. bastırsam dahi hiç acı yok... sadece karnım zaman zaman hafif ağrı gidip geliyor... sorum şu ki bu da hamilelik belirtisi olabilirmi??? acı yok ama göğüsüm şişti sanki... dediği gb şüphe sebebim ilk kes ağrımaması

Ben varım.O göğüs ucu acıması denen şey ben de hiç olmadı.sadece göğüslerim şişti ama ağrı falan da olmadı.

ilk aydan itibaren hem sismeye ,hem agrimaya basladilar bende..

iyi bir gostergedir aslinda, sut bezlerinin sut yapmak icin calismaya basladiginin kanitidir.

bende ilk kes adet dönemi güğs ağrım yok ve 35. günüme geldim.. o yüzden sordum zaten.. acımıyo diye hamile değilim diye düşünüyorum ama bakalım bekliyorum işte

merhaba canım.benım de sat 24 nısan.bu ay hala adet olmadım.ben de goguslerımden anlardım adet olacagımı ama agrı falan yok.beklıyorum

merhaba canım.benım de sat 24 nısan.bu ay hala adet olmadım.ben de goguslerımden anlardım adet olacagımı ama agrı falan yok.beklıyorum

benimde sat 24 nisan ama be biraz düzensiz oluyorum yani 30 36 gün arası değişebiliyo.. bakalım yarın 36. gün ve hala kasık ağrısı zaman zaman var ama göğüste tık yok... bakalım bekliyorum işte

bende aynı durumdayım sat 28 nisan ama hala gelen giden bişey yok sabah test yaptım ama negatif
:KK50: daha önce bi bebeğimi kaybetmiştim kalbi durdu.onda göğüslerim patlıycak gibi ağrıyodu.şimdi hiç öle bişey yok.beklemek zorundayım yine :18:

banada bi arkadaşım sordu ben bu sefer tuttu gibi içimde bi his var deyince gögüslerin sızlıyormu dedi sızlamıyor dedim ama patlıcak gibi şişti dedim o zaman tutmuş olabilir dedi ben 2 hamileliğimdede gögüs acısı çekmedim ama adetlerimde hep gögüslerim sızlardı dedi.
ayrıca günü 10 gün geçtikten sonra midesi bulanmış kusmuş hemen mide bulantısı olmuyor dedi ama halsizlik uyku hali sinirlilik yapıyor ilk başlarda dedi.

benimde üç gün gecikti,göğüslerim sızlıyor..test yapıcam yarın inşallah...bazılarının adetinde bazılarının hamilelik belirtisi olarak ilk ayında göğüs sızlaması olabilir..o ağrı değil sızlamadır..:emir_bebek:

Son düzenleme:
benimde sat 24 nisan ama be biraz düzensiz oluyorum yani 30 36 gün arası değişebiliyo.. bakalım yarın 36. gün ve hala kasık ağrısı zaman zaman var ama göğüste tık yok... bakalım bekliyorum işte

canım merhaba .bir degısıklık var mı durumunda merak ettım.ben hala adet olmadım.7 gun oldu.dun test yaptım evde negatıf cıktı ama.

canım merhaba .bir degısıklık var mı durumunda merak ettım.ben hala adet olmadım.7 gun oldu.dun test yaptım evde negatıf cıktı ama.

evet :KK43: malesef hastalandım.. hatta bitmek üzere :KK43:( ilk defa göğüs ağrısı olmadan hastalanmış oldum :))) anlican çalışmalar bir kaç gün içinde kaldığı yerden devam edecek :)) inşallah hazıranda hamiş kalırım :) ilgin için teşekkür ederim.. sen ne yaptın?

inşallah canım.ben hala olmadım.bugun 9.günüm oldu.akşam iş cıkışı gidip kan testi yaptırıcam.yarın 5 de alıcakmışım sonucu.hayırlısı bakalım

:)sağol canım. testi yaptırdım.ertesi sabah adet oldum.sonuçta negatif zaten.kısmet ne diyelim ..

X