hamile kalanlar bi bakınnnnnn

patasana17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
26
2
Arkadaşlar hamile kalmak istiyorum ve bu ay çok umutluyum. Kasıklarımda,karnımda ve gögüslerimde çok ağrım var. Regl ağrısı gibi. Son reglim 1 Ağustostu ve normalde benim 22 gün olduğu için regl olmam gerekirdi. Ama klomen de kullandım.Bana yardım edin ya. Kan testi yaptırsam çıkar mı? Erken mi yoksa? Hamilelik belirtisi var mı sizce bende?

inş hamilesindir canım bende çok istiyorum adetime 4 gün var bendede var aynı belirtiler kan testiyle çıkar baktır istersen.

Canım umarım hamişsindir ama yinede kendini çok ümitlendirme.Henüz çok erken.2 gün geçmiş hesaplarına göre bence bekle.Olmasını çok istediğin için kafana takıp stres yapıyor olabiirsin farkında olmadan.Düşünme oluruna bırak canım.

Arkadaşlar hamile kalmak istiyorum ve bu ay çok umutluyum. Kasıklarımda,karnımda ve gögüslerimde çok ağrım var. Regl ağrısı gibi. Son reglim 1 Ağustostu ve normalde benim 22 gün olduğu için regl olmam gerekirdi. Ama klomen de kullandım.Bana yardım edin ya. Kan testi yaptırsam çıkar mı? Erken mi yoksa? Hamilelik belirtisi var mı sizce bende?

cnm bu klomen i dr tavsiyesiylemi kullanıyonuz ne işe yarıyor yardımcı olurmusun

Normalde 22 günde bir adet görüyorsan eğer bugün ayın 24 ü, yarın bi kan testi ver derim, inşallah hamilesindir, hamilelik belirtileri hep farklı farklı oluyor benim kasıklarım ağrımamıştı pek, idrarada çıkmadım öyle sık sık, hepağrıyan göğsümde hiç sızı mızı yoktu... sadece aşırı midem bulanıyordu, adetime daha 2 gün kala şüphelendim kanda gebe olduğum çıktı...

güzelim bunu tabiiki doktor tavsiyesiyle kullanıyoruz. Sakın doktora görünmeden kullanma. Yumurtalıkları uyarıyor. Aslında yumurta tembelliği için verilir ama doktor bana daha kolay hamile kalayım die verdi.

ay kızlar ya dua edin bana. Çok istiyorum bebeğimi. İnşallah regl olmam. Benimde en büyük problemim metabolizmamım çok hızlı çalışmasıymış. Yani yumurtalıklarım hemen oluyor ve çatlıyor. of offff.

canım kan testinde hemen belli oluyor ama idrar testi yaptırmak istersen beklemen gerek. inş.hamilesindir.

klomen sonrasinda hep bu seyler oluyor zaten. bende ilk kullandigimda hamileyim sandim ama olmadi:KK43: klomen regl sancisi yapiyor bende ve adet geciktirdigini cok duydum. test yapmadan emin olmak hayal kirikligi olusturuyor ve ayni hayal kirikligindan artik daral geldi. ama insallah sen hamilesindir.

bende klomen kullanarak hamile kaldım üstelik çatlatma iğnesi pregnilde yapıldı ..bu yüzden ilaçların etkisimi yoksa regli belirtisimi yada hamişliktenmi diye kendime sormaktan kafayı yicektim ..reglime 2 gün kala beta hcg testi yaptırdım ve sonuç pozitif çıktı ..ayırt etmek gerçekten çok zor.ama senin 2 gün geçmiş anladığım kadarıyla yarın bi kan testi yaptır canım sonuç kesin çıkar ..Allah gönlüne göre versin inşallah hamilesindir..kaydirigubbakcemile5

inş hamilesindir canım yaa...hemenm bi idrar testi yap bence.emin olamazsanda kan testi yaptır.haberini bekliyorum canım çok merak ettim.benimde 10 gün falan var adetime ama ben dayanamadım test yaptım.kaydirigubbakcemile3senin geçimş bile 2 gün daha ne bekliceksin yap bi test.

Canım inşallah hamilesindir de bana da umut olursun bu vesileyle...
Bende bu ay başladım gonapheneye...
Bende umutluyum bakalım hayırlısı tabi,
benim içinde dua edin kıslar

X