hamile kalamıyorummmm

elifo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
7
0
39
selam kızlar 4 senelik evliyim yaklaşık 7-8 aydır bebek istiyorum ama olmuyo napcam ben yaa:1no2:

canım 7-8 ay çokta uzun bir süre değil,normal bir çiftin bebek sahibi olması 6 ay ile 1 yıl arasında değişiyor sabırlı ol bence. 7-8 ay öncesine kadar d.kont. hapı ile mi korundunuz? eğer öyleyse hormonların normale inmesi biraz zaman alabiliyor. İçini rahatlatmak istersen bir dr a görün derim, bir kontrolden geç, tahlillerini yaptır. başka yardımcı olabileceğimiz şey varsa burda büyük bir aileyiz ve burda yıllardır bebek hasreti çeken arkadaşlar var bende dahil, sabırlı ol unutma herşeyin bir vakti zamanı vardır. Rabbim ne zaman ol derse olacak. Allaha sığın dua et canım

selam kızlar 4 senelik evliyim yaklaşık 7-8 aydır bebek istiyorum ama olmuyo napcam ben yaa:1no2:

Ahh cnm bende aynı durumdayımsenağlama, bizim durumumuzda olan çok var 13 aydır deniyorum bende bu ay aşılama oldum ama sonuç:1no2: Birkaç ay bekle bakalım sonra sende bir dr'a git cnm,Allah büyük umarım bizimde kucağımızı boş bırakmaz:Saruboceq:

merhaba canım bende 4 yıllık evliyim ve yaklaşık 4 yıldır bebek istiyorum ama olmuyo yani daha kısa bi süre 7-8 ay denk gelmemiştir belki yumurtlama günlerine düzenli oluyomusun dr git istersen çok kafana takıyosan seni çok iyi anlıyorum beklemenin ne kadar zor olduğunu çok iyi bilirim ama dua et ve dr git gerek varsa eğer tedavi olunca zaman daha farklı geçiyooooooooooooooo
allah yardımcın olsun canım:1hug:

canım 7-8 ay depresyona girecek kadar uzun bir süre değil. en az bir yıl beklemek gerekio 1 yılın sonunda olmuyor ise üzülmeye başla bence.bende 3 yıldır istiorum ama olmuo sen bu halde depresyon diosun o zman bizim gibilerin şimdiye kadar delirmesi gerekirdi... biraz dirayetli ve sabırlı ol emi arkadaşımm..a.s.

7-8 ay çok kısa bir dönem
ben hiç korunmadıgım halde 11 ay sonra hamıle kaldım
ayrıca
senelerce olmayanlar var
1 sene olmadan cocugum olmuyor demeyelım

canim cok bir zaman degil hamilelik icin 7 8 ay senelerce bunun icin bekleyenler var insallah en kisa zamanda hamile kalirsin senin gibi ayni durumda olan bunca kisi var arkadasim ha diyince olmuyor iste helede bekliyorsan istiyorsan cok sanki zamanda gecmiyor neyse bekle zamana birak morelin bozuk oldukca hamile kalma sansinda azaliyor stres yapma o konuyu hic aklina getirme tek care bu.

arkadaşlara katılıyorum canım bencede uzun bir süre değil bence buradaki arkadaşların tavsiyelerine uy derim. Birde sana şunu önerebilirim tabii herşeyin zamanını Allah bilir canım. Ben hamile kalmadan önce gebelik.org tan tahmini yumurtlama takibi yaptım birde düzenli adet oluyordum(28 günde bir) bir dene istersen. İçini rahat tut canım üzme kendini Rabbim bebek isteyen herkezin yüzünü güldürsün.

X