Hamile kalamıyorum

sevrem

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2023
4
0
31
Vallahi nasıl sorulur bilmiyorum
Hamile kalamıyorum doktora gittik eşimle herhangi bir sorun yok . Fakat aklıma takılan birşey var ilişkiden sonra peçete koyuyorum acaba bunun bir etkisi var mıdır ?

Hamile kalamıyorum doktora gittik eşimle herhangi bir sorun yok . Fakat aklıma takılan birşey var ilişkiden sonra peçete koyuyorum acaba bunun bir etkisi var mıdır ?
Yumurtlama testleriyle takip edin ilişkiden sonra 10 15 dk yatar pozisyonda durun hemen ayağa kalkmayın ve Doktorunuza tutunmaya yardımcı olabilecek ilaç takviyelerini sorabilirsiniz

peçeteyi hiçbir durumda oraya koymayın. çok zararlı. kuzenim sırf bu yüzden mantar oldu ve gecmiyor. ayrıca mantık olarak peçete sıvıyı çeker. yani spermlerim hareketleri kısıtlanır.

böyle aktivitelere gerek yok. dölleme yeteneği olan sperm zaten yolunu bulup ilerliyor

Peçeteyle ilgisi olduğunu sanmıyorum bende temizlemek için kullanıyorum ve kullanan çok kişi vardır bence .

bir gebenin günlüğü diye bir site var ordan ovülasyon testi alabilirsiniz siteyi de takip edebilirsiniz hem çok faydalı bilgiler veriyor. bir kaç ay denedikten sonra hsg filmi çektirebilirsiniz.

Ben de aynı durumdaydım, normalde bi 10 sene önce olsa kaygı etmez akışa bırakırdım ama 38 yaşında olunca insan ister istemez geçen her ayı bir kayıp bir gecikmişlik olarak görüyor ….

Çocuk çocuk diye kafaya takınca olmadığını etrafımda çok gördüm. Ne zaman bebek meselesini kafalarından çıkardılar gebe kaldılar. Bir de sperm içimde kalsın diye peçete koyuyorsanız onun yerine ayaklarınızı duvara dayayın öyle de biraz kalıyormuş. Bi arkadaşım denemişti.

Bende yapıyorum ancak sperm kalsın diye değil akıp etrafı kirletmesin diye bence arkadaşlarda bu sebeple yapıyor ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…