Hamile kalamıyorum

cerenc1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2023
91
30
28
Kızlar pcosum var 2 fermara ve 2 yumurta çatlatma iğnesi başarısız oldu. Yeni adetimi bekliyorum, dün genelik testi yaptım bebek yine yok. bu süreç beni çok üzüyor. Psikolojik kısmı nasıl daha sağlıklı atlatacağımı bilmiyorum..

Bende de aynı şey var 2 klomen 1 çatlatma iğnesi kullandım ama olmadı sizin boy kilo kaç kilo çok etkiliyormuş bu durumu

Bende çok düşünüyorum ama aslında çok düşünmemek lazım kilo vermeye çalış bende bı aralar onu yapıyorum

Benimde 170 69 kiloyum boyuma göre kilom iyi ama PCos için iyi değil diyorlar hormonların nasıl onlarda çok önemli Fsh tsh Lh estradiol prolaktin bunlarda çok önemli

Benimde 170 69 kiloyum boyuma göre kilom iyi ama PCos için iyi değil diyorlar hormonların nasıl onlarda çok önemli Fsh tsh Lh estradiol prolaktin bunlarda çok önemli
Hepsi normal prolaktin dışında , prolaktin hep yüksek seyrediyor. MR bile çekildim ama temiz çıktı. Şuanda en son prolaktin 36

Prolaktin çok yüksek değilmiş benimde bir ara 40 dı sonra düştü bazen yükseliyor o stres falanda çok etkiliyor ve incir tüketme oda yükseltir bende cektirwbilirsem rahim filmi cekicem onuda öneriyorlar

Prolaktin çok yüksek değilmiş benimde bir ara 40 dı sonra düştü bazen yükseliyor o stres falanda çok etkiliyor ve incir tüketme oda yükseltir bende cektirwbilirsem rahim filmi cekicem onuda öneriyorlar
Prolaktin değerim 8 normal mi burdaki çoğu kişinin hep yüksek görüyorum

Doktorun engel olmadığını söyledi 36 nın ama referans aralığı yani olması gereken 7-25 arası 25 üzeri normal değil. Bende doktor değiştirdim bu ay yepyeni bir düzene başlıyorum. İnşallah hayırlısı olur

Hepsi normal prolaktin dışında , prolaktin hep yüksek seyrediyor. MR bile çekildim ama temiz çıktı. Şuanda en son prolaktin 36
hormonlar normalken pcos teşhisi nasıl kondu ki bende de ultrasonda pcos dendi ama hormonlar normal çıkınca doktor tek başına ultrason yeterli değil dedi emin misiniz pcos olduğunuza

hormonlar normalken pcos teşhisi nasıl kondu ki bende de ultrasonda pcos dendi ama hormonlar normal çıkınca doktor tek başına ultrason yeterli değil dedi emin misiniz pcos olduğunuza
Teşhis bana 19 yaşında kondu. Yumurtalama bozukluğum var, hormonlarda sorun yok prolaktin dışında. Hamile kalamıyorum malesef

Merhaba hep burdan mesajları okuyorum ama bi türlü yazamadım 20 yaşındayım doğuştan PCOS eskide çok geç adetlerim oldu ancak doğum kontrol hapları ile ama evlendikten sonra adetlerimi her ay görüyorum ama çok uzun be kanamalı sürüyor yurt dişinda kaldığım içinde tedavi olamıyorum şuanlık acaba benim gibi evlendikten sonra adet gören pcoslu varmı adet oldup hamile kalan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…