Hamile kalamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lina_nr

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2023
54
-21
24
Kızlarrrr yardımcı olurmusunuzz
Çocuk istiyoruz 11 aydır denıyoruz ama olmuyo adetlerım her zaman duzenlı yarın doktora gıdıcem bakalım bir sorun mu var dıye umarım güzel haberler alırım Allah bize de nasıp eder 🙏🏻

Çocuk istiyoruz 11 aydır denıyoruz ama olmuyo adetlerım her zaman duzenlı yarın doktora gıdıcem bakalım bir sorun mu var dıye umarım güzel haberler alırım Allah bize de nasıp eder 🙏🏻
esinde gitsin mutlaka eş zamanli gidin sperm testi yaptirmasinda fayda var

Merhaba, benim de tam 11 ay oldu. 9. Ayda hsg çekildim. Bir kez de çatlatma iğnesi klomen falan kullandım. Ama hala kalamadım. Dr eşim ve bende sorun olmadığını söyledi. Ayrıca başka bir profesöre gittiğimde bana senin stresten olmuyor kendini rahat bıraktığında olacak dedi… bu ay iş dolayısıyla çok yoğundu. Bilmiyorum aklıma çok gelmedi ama yine de umutsuzum:))) kendini 1 yıla şartlama o bende çok stres yarattı. Şuan yıl saymıyorum artık olmadı en son tüp bebek denerim diye avunuyorum:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X