Hamile kalamıyorum.

hellopanda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2021
112
92
31
Merhaba kızlar.Aslında bir tür içimi dökme girişimi gibi olacak ama iki senelik evliyim ve hiç gebelik olmadı maalesef.Rahim filmi çekildi sol tüpüm tıkalıymış o anda açılmış.Sıkıntı yok demişti doktor sonrasında ümitlendim ama olmadı.İki kez çatlatma iğnesi oldum sonuç alamadım.Eşimde bir defa doktora gitti sonuçları normal çıktı.Doktora gitmek dışında bilinen bilinmeyen her şeyi denedim neredeyse ama olmuyor.Ovülasyon testini dört ay düzenli yaptım sadece stres getirdi bana.Düzenli olan adetimde bu ay gecikti hamile değilmişim zaten bayaa gecikti.Son olarak bir doktor pcos olduğumu söyledi.Kendi doktorum sadece görünümü var sende dedi.Tam olarak bütün belirtileri yok dedi.Onun dışında idrar yolu enfeksiyonuna çok yatkınlık var.Rahmimde de enfeksiyon oldu.Hem rahim filminden önce tedavi gördüm hemde sonra.Yani her ne varsa düzelttik denedik sonuç hep olumsuz.Eşim sadece bir defa gitti.Onun sonuçları yanlış çıkıyor olabilir mi? Önerileriniz var mı? Yaşım 29

Eşiniz kaç defa sperm testi yapıldı en az 2 test olması lazım sonuç iyi yada kötü demek için. Biz de de hiç bir sorun yok 1 yıl oldu ama bende hamile kalamıyorum stres çok önemli malesef

Eşiniz kaç defa sperm testi yapıldı en az 2 test olması lazım sonuç iyi yada kötü demek için. Biz de de hiç bir sorun yok 1 yıl oldu ama bende hamile kalamıyorum stres çok önemli malesef
Bir defa yaptırdı sadece.Teşekkür ederim bunu bilmiyordum.Evet maalesef stres çok her ay düşünmeden yapamıyorum

Benimde 3.5 yil olmadı PCO var, defalarca çatlatma aşılama falan derken olmadı da tüp bebek ilk denemede tuttu şükür de yarın doğumum var hastahanede yatiyorum. Zamanı gelince olacaktır üzülmeyin, inşallah en kısa sürede nasip olur🙏
Ya maaşallah :) inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın bebeğini.Bende aşılama düşünüyorum artık.Doktor eğer çok istiyorsan direk tüp bebek yaptır dedi ama bir kez aşılama denemek istiyorum.

Bir defa yaptırdı sadece.Teşekkür ederim bunu bilmiyordum.Evet maalesef stres çok her ay düşünmeden yapamıyorum
Ben düşünmüyorum aslında son bi kaç aydır ama sonuç yine aynı. Bu ay yumurta takibine gideceğim. Eşiniz bi kere daha spermiyogram yaptırsın bence bir de doktor DNA hasarı testi de istemişti eşimde varikosel çıktı ama sonuçları iyi olduğu için operasyona gerek yok dediler. umarım sizde de sorun yoktur.

Ben düşünmüyorum aslında son bi kaç aydır ama sonuç yine aynı. Bu ay yumurta takibine gideceğim. Eşiniz bi kere daha spermiyogram yaptırsın bence bir de doktor DNA hasarı testi de istemişti eşimde varikosel çıktı ama sonuçları iyi olduğu için operasyona gerek yok dediler. umarım sizde de sorun yoktur.
Evet bencede bir kez daha yaptırmalı.İnşallah 🙏 ama artık aşılama düşünüyorum ocak ayında nasipse

X