Hamile kalamıyorum

Ridakegzo

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2021
315
130
34
Kızlar marhaba.Ben hamile kalamıyorum biraz bu durumu paylaşmaya ve fikre ihtiyacım var.Benim prolaktin yüksekliğim var ve buna bağlı olarak da 4,8 mm hipofiz bezimde adenom var.1 yıldır dostinex tedavisi görüyorum .Geçen sene mayıs ayında bu tedaviyi görürken hamile kaldım.9.haftada düşük oldu.Orttalama 9 aydır bebek denıyoruz ve olmadı.ama ben hamıleyken olan kasık agrım düşükten sonrada devam esıyor bunu kadındogumcuya sordum.Enfeksyıon olabılır psıkolojık olabılır dedi.Ama psıkolojık değil agrım var eminimBırde 14 yaslarında apandisit ameliyatı olmustum karın içi yapışıklıga sebep olabılıyomus yada tüp yapısıklıgına.Boyle bısey yasayan oldumu aramızda bunun için de hsg çektircem.Ama çok yoruldum sürekli negatifi görmekten .Ne kadar zor şu hamıle kalmak ya cıdden allah bana ve isteyen herkese anneliği tattırsın inş

Amin canim amin Rabbim seninde islerini kolaylaştirsin insallah hayirlisiyla tez vakitte sana da bi evlat nasip etsin

Benimde küçükken apandistim patladı tüpleri tıkana ihtimali varmış 4 aydır deniyoruz olmuyor bu 5.ay ne strestli şeymiş meğer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…