Hamile kalamiyorum yardim edinnn

Busra2881

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2017
4
1
35
Kizlar 28 yasindayim ve 7 yasinda kızım var. Kizim büyüyene kadar ikinci cocuk düşünmedik son 1 yıldır hamile kalmaya çalışıyorum ama olmuyor. Ilk hamilelik nasil oldu anlamadim bile. Cok moralim bozuluyor neden ikinciye hamile kalamıyorum #hamilelik

Son düzenleme:
Kizlar 28 yasindayim ve 7 yasinda kızım var. Kizim büyüyene kadar ikinci cocuk düşünmedik son 1 yıldır hamile kalmaya çalışıyorum ama olmuyor. Ilk hamilelik nasil oldu anlamadim bile. Cok moralim bozuluyor neden ikinciye hamile kalamıyorum #hamilelik
Ben de senin gibiyim 28 yaşındayım bi oğlum var 7 yaşında bizde 1senedr ugrasioz olmuo pko hastasıyım Dr a gttim klomen verdi cvp vermedi yumurtalıklarim Dr aşılama dio çok moralim bozuk ilk çocuğum doğal yolla problemsiz oldu ikinci olmuo

Kilonuz varsa kilo verin kızlar pko için suyu kürü yapın inofolic combi kullanın yumurtlama günlerini testlerle takip edin benim de ilki evlendiğim ikinci ayda olmuştu ikinci için yedi ay sonun da aldık güzel haberi yazdıklarımı uyguladım

Kilonuz varsa kilo verin kızlar pko için suyu kürü yapın inofolic combi kullanın yumurtlama günlerini testlerle takip edin benim de ilki evlendiğim ikinci ayda olmuştu ikinci için yedi ay sonun da aldık güzel haberi yazdıklarımı uyguladım
Soğan kürünu herkes çok farklı uyguluyor siz nasıl yaptınız yazarmisiniz 2 gündür testere dişli aslan pençesi kürünu yapiorum adet olunca soğan kürü ne baslicm

X