Hamile kalamıyorum Kalsam da düşüyor

ysmngtr

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2022
15
4
29
merhaba hanımlar lütfen bana yardım edin
2 yıldır çocuk istiyoruz fakat 3 kez düşük yaptım ya kalamıyorum ya düşüyor.
Kromozom analizi istedi doktor yaptırdık herşey çok şükür normal. Trombofoli paneli MTHFR A1298C ve FAKTÖR XIII //HETEROZİGOT
PAİ-4G/4G
Sonuçlara göre pıhtılaşma olmadığını önemli bi durum söz konusu değil dediler. Herhangi başka bir sıkıntım yok. Değerlerim ve yumurtalıklarım normal. Neden tutanamadığının cevabını alamadım gittiğim doktorlardan.
Elbette vakti saati vardır rabbim isteyen herkese nasip etsin. Ama her ay umutlanmak ve çift çizgi gördüğümde düşecek mi yine kaygısı ve eşimin üzüntüsü benim yüreğimi parçalıyor. Bilmediğim sebep veya çözüm vardır belki. Bana yol gösterin lütfen

Canım Ümüsübyana inanır mısın bilmiyorum ama belki bu yüzden olmuyor doktorlar bir şey demiyor dediğin için tek aklıma bu geldi istersen bir hocaya yazdırabilirsin, araştır aklına yatarsa yaptırırsın

Aynı genlerde benim de ama 4 kez düşük oldu ilki dış gebelik biri kese gözüktü yine düşük oldu diğer ikisi de 4 haftalık düştü elim kolum bağlı harap ettim kendimi ama yok bir çaresi galiba seni o kadar iyi anlıyorum ki bu sonuncu teste gördüğüm çizgileri bile eşime söylemedim düşer diye yine düştü

O nedir tam olarak canım bende aynı durumdayım dua mı

Araştırayım ne olduğunu

İnşallah bize de nasip olur
Ne yapacağımı bilmiyorum

Araştırayım ne olduğunu
Tamam canım bunu bizim burda yaşayan çok var gebe kalıyor ama yaşamıyordu düşükle sonuçlanıyordu ümüsübyandan sonra 2 tane çocuğu oldu

Bende öyleyim canım benden sonra evlenen herkesin çocukları var benim se test gördüğüm halde sevinemeden düşüyor yoruldum artık
O duygu zaten çok kötü, çift çizgi gördüğümde içime bi korku çöküyor. Eşime söylesem mi diye tereddütte kalıyorum çünkü düşükle sonuçlandığında eşimin o burkuk hüzünlü gülümsemesi daha çok canımı acıtıyor her seferinde nasip diyorum.

Aynen öyle canım nasip zaten insan kendinden daha çok karşısındakine üzülüyor benim eşim ne kadar belli etmese de çok istiyor dua etmekten başka bir şey yok elimizde rabvim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Bu testi sağlık ocağı yapiyormu acaba

biri de cok dusuk yaptigini yazmisti. doktorlar bilememis sebebi. sonra baska bir doktor eşinde dsmar sarkmasi tespit etmis Insallah tez zamsmanda sifa bulunur canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…