Hamile kalamayıp stresten cıldıranlar buyrunn:)

ADET OLUNCA İLK BASTA NE DİYORSUNUZ TEPKİNİZ NE OLUYOR?

• Ankete Katılan
    23

MeleGim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
2.472
3
selam kızlarrrrr hamile kalamayıpta psikolojisi bozulanlarrr...
BEN 1.5YILDIR İSTYRM FAKAT OLMUOR PSİKOLOJM COK BOZULDU KONUŞARAK BİRBİRİMİZİ AYDINLATABİLİRİZ İNŞ:1hug:

oy kusumm senmi geldin hşgeldin cnmm benim:)sende sıyır hepimiz sıyıralım hahahahaha artık sıyırdım yaaadelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

senin sıyırdığını ben zaten biliyorum daa topik açacak kadar olduğunu tahmin edememiştim ama iyide olmuşş eminim sıyrık bş topik olacak hahahahh

hehehehe yok kızzz vardır bizden olanlar dertleşiriz hemmmm care ararız TAKDİR ALLAHTAN TEDBİR BİZDEN BİŞİLER BULURUZ İLLA:sm_cool::sm_cool:

bak bi misafir var okuyan:)gel arkadsm gel kayıt ol gel sende:sm_cool::sm_cool: dertleşlm ben sıyırdımda

:teytey::teytey: vallaa bende kayışı kopardım..adet oldum bugün,herşeye gülüyorum salak salak..sırnaşık şey

üzülme cnmm yaaa hep böleyiz zatennn inş olcak bebişlerimiz....inş gelcekler....bened iğne tedavisine başladım canım inş sonuç alırım:ecrin_bebek:

arkadaşlar benimde 2.5yıldır çocuğum olmuyor.size katılıyorum.ağla üzül nereye kadar.hayat ne güzel çiçekler böcekler kuşlar birazda deliliğe vuralım.olmuyorsa ne yapalım canım ölelimmi kaydirigubbakcemile3

adet oldugum görunce ilk an afllıyorum bozuluyorum.adet donemınde yok dıyorum artık istemıyorum eşimle bırlıkteolmucam yeter be dıyorum adetım bıtınce bırden aşka şevke gelıyorum hadı tekradn dıyorum.
yumurtlama gunblerını takıp emeye başlıyorum farkında olmadan ):))

[/FONT]
arkadaşlar benimde 2.5yıldır çocuğum olmuyor.size katılıyorum.ağla üzül nereye kadar.hayat ne güzel çiçekler böcekler kuşlar birazda deliliğe vuralım.olmuyorsa ne yapalım canım ölelimmi kaydirigubbakcemile3

:):)hehe canmmmm bazen ölee bazende nebilimm ağlıorız inş hepimizn olcak canm sizde sorun neee bende buay iğneye başldm bakalım yaaa inşşşş:1hug:

adet oldugum görunce ilk an afllıyorum bozuluyorum.adet donemınde yok dıyorum artık istemıyorum eşimle bırlıkteolmucam yeter be dıyorum adetım bıtınce bırden aşka şevke gelıyorum hadı tekradn dıyorum.
yumurtlama gunblerını takıp emeye başlıyorum farkında olmadan ):))

aynennn öleeee aynen demek hepimizz aynı fikirdeyizzzzz adet olacagımıza yakn içimiz kıpırrr kıpırrr olunca aglaaaaaa istemiorm cocukk bittikten soraaa hurraaaaa::):):)ya bende iğneye basldm hadi hayrlısı yaa inşşş alllahımm

kızlar hemen yılmayın ben 5sene 1ay bekledim biraz daha sdabır inanın stresi atınca oluyo ben 5senede stresi attım hamile kaldım bence stres gider bebek gelir dualarım sizinle kızlarrrrrrrr

ben 1 sene bekledımm..sadece hyrlısı ıcın dua ettım..isyana gecmeyın..hersey allahtan..

kızlarr ne bu stresssssss....
lütfen boyle yapmayın...
ben 1 sene sonra bebısıme kavustum.suan hamıleyım....
hamıle kaldıgım ay ben artık ara verdım bebek falan ıstemıyorum dıyordumm.gercektende kafamdan sılmıstım.cunku her ay husrana ugramak benı cok yıpratmıstı.bir kac ay sonra denemeye karar vermıstık...
hamıle kaldıgım ay yumurtlama gunumde sadece 1 kere gırmıstık.o zamnda asla bebk gecırmedım aklımdan....
nısan ayında hıc umudum yoktuuu.
daha sonra adetım gecınce acaba hamılemıyım dedım yıne ama olmaz dıyordum sadece 1 kere ılıskıye gırdım dedım...
sonra bır sabah test yaptım veee ikinci cızgı hafıf sılık olmakla beraberr bellıydıı.
gozlerıme ınanamadımmm.hemen esımı uyandırdım o da benım gıbı cok sasırmıstı.
hemen kan testı yaptırdım.onda da pozıtıfı gorunce cok mutlu oldumm...
tabıkı hersey Allah'ın elınde lutfen hıcbır zaman ısyan etmeyınnn..
Allah'a dua edın...dualarınızı duyup kabul edecektır...
hersey gonlunuzce olsunn...
inşallah en kısa zamanda hamıle kalırsınız....
moralınızı yuksek tutun lutfennnnn.....

kızlar hemen yılmayın ben 5sene 1ay bekledim biraz daha sdabır inanın stresi atınca oluyo ben 5senede stresi attım hamile kaldım bence stres gider bebek gelir dualarım sizinle kızlarrrrrrrr

maşşallahh canımm negüzelll bir duyguu evet haklısın amaaaa elimizde değilki yaaa baaklmm ben bu ay hiç düşünmemeye çalısıorummm olurmu dersinna.s

kızlarr ne bu stresssssss....
lütfen boyle yapmayın...
ben 1 sene sonra bebısıme kavustum.suan hamıleyım....
hamıle kaldıgım ay ben artık ara verdım bebek falan ıstemıyorum dıyordumm.gercektende kafamdan sılmıstım.cunku her ay husrana ugramak benı cok yıpratmıstı.bir kac ay sonra denemeye karar vermıstık...
hamıle kaldıgım ay yumurtlama gunumde sadece 1 kere gırmıstık.o zamnda asla bebk gecırmedım aklımdan....
nısan ayında hıc umudum yoktuuu.
daha sonra adetım gecınce acaba hamılemıyım dedım yıne ama olmaz dıyordum sadece 1 kere ılıskıye gırdım dedım...
sonra bır sabah test yaptım veee ikinci cızgı hafıf sılık olmakla beraberr bellıydıı.
gozlerıme ınanamadımmm.hemen esımı uyandırdım o da benım gıbı cok sasırmıstı.
hemen kan testı yaptırdım.onda da pozıtıfı gorunce cok mutlu oldumm...
tabıkı hersey Allah'ın elınde lutfen hıcbır zaman ısyan etmeyınnn..
Allah'a dua edın...dualarınızı duyup kabul edecektır...
hersey gonlunuzce olsunn...
inşallah en kısa zamanda hamıle kalırsınız....
moralınızı yuksek tutun lutfennnnn.....

ayyyy canımm allaah kucagınada almayı nasip etsinnnn cok sevindim senin adına hepimiz hakkında hayırlısı asla isyan etmek yok zaten herşey allahın elinde...kızlarr ya liste yapalım:)

nekadar zor değilmi tatlımm okadar ii anlıorum seni...nası güzel b duygudur o güzel haberi almak maşşaallah:)bizde olcazzz annee:eek:

ben de 4 sene bekledim ve artık ümidimi yitirmeye başlamıştım
veeee süpriz en beklemediğim hiççç düşünmediğim hatta ev taşıdığım
ayda mucizem geliverdi....
isteyen herkese hepinize böyle mucizeler diliyorum...
gerçekten olabilir inanınnnn

ben de 4 sene bekledim ve artık ümidimi yitirmeye başlamıştım
veeee süpriz en beklemediğim hiççç düşünmediğim hatta ev taşıdığım
ayda mucizem geliverdi....
isteyen herkese hepinize böyle mucizeler diliyorum...
gerçekten olabilir inanınnnn

nekdr güzel süpriz yapmş yavrusun sana:)maşşallaahhh saol birtanem güzel dileklrin için sorun neydii sizde?

X