hamile kalamayıp doktora gitmiş olanlar yardım

61esra

ALLAH'IM SANA ÇOK ŞÜKÜR
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2008
1.463
0
41
arkadaşlar ben tam bir senedir bebek istiyorum ama olmuyor şimdi doktora gitmeyi düşünuyorum aynı zxamanda korkuyorum ilk doktor sizlere ne gibi tahliler verdi benim gibi olmuş olanlar varsa yardımlarınızı bekliyorum alttan muane ediyomular utrasyona sokuyomular...

Ultrasonda bakıyo alttanda bakıyo mecbur bakıcak yara varmı iltihap varmı diye korkma bende çok çekindim ama 1 dakka bile sürmüyo ihşallah bişey çıkmaz sonra tahlil istiyo hormon tahlilleri adetinin 3.günü yapıyosun o kadar hiçbişey çıkmazsa bişey yapmıyolar eşindende sperm tahlilini kesin ister oda tahlil yaptırıcak

canım eşinden ve senden tahlıl isıyor senden smear hormon testleini.eşindende spermiagram istıyor,korkma korkma canım bişi olmuyor

zaten bı vakıtten sonra alışkanlık yapıyor malum bolge istiyor anacım ultason aletini :)

doktrun eşinden istemesede sız söyleyın canım.[iki tarflı incelemk laızm bukonuyu /B]

arkadaşlar bizde 1 senedir bebek istiyoruz ama olmadı. doktora gittim muayene etti yumurtalıklar ve rahim normal dedi.yarın adetimin 3. günü hormon testlerim olcak. birde 5. günü klomen hap kullanmaya başlıcam. inş. faydasını görürüm.Allah kimseye aratmasın zor bir durum bütün isteyenlere de en kısa zamanda nasip etsin inş.

kızlar bende bişey sorcam rahim filmini ne zaman çekiyo doktorlar.

benim bu ay tedavide 2. ayım 3 ay klomen dedi doktorum 3. ayın sonunda eşime test yapılcak daha sonra 3 ay daha başka bir ilaç kullanacakmışım o 3 aydada olmassa ondan sonra rahim filmi dedi dr. yani 6. ayın sonunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…