Hamile kalamam

Zeynoyi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2021
867
656
26
Merhaba kızlar söylenecek çok şey var ki korunmadim olmuyor ne yaptıysam olmuyor üzgünüm olmamasi okdr çok hastaneye gittim doktor hiç bir şey yok dedi 6 yıldır evliyim 7 girecek ve 3 yaşında kızım var kızım da 2 yıl olmadı doktor hiç bir şey yok diyo eşim de gitti hiç bir sıkıntı yok dedi vitamin verdi kulandi sonra kadınlar var herşey biliyorlar ya oraya gittim onlar da bana iki tane kadina gitim ikisi bana yumurtlarin yavaş çalışıyor yaglanma var üzerinde birşeyler verdi kulandim yine olmadı endokrinoloji gitim insülin direnci yüksek dedi ilac verdi kulandim yine olmadı halen devam etmekteyim tabi ve bu ay ayy bu ay beni benden aldı normalde adetten 15gun sonra bende tum hamilelik belirtileri yaşıyorum gerçekten böyle sanki varmış gibi 15 gün kala adete sancı mide bulantısı kusma hepsi yaşıyorum göğüs ağrısı karın ağrısı sırt ağrısı bu ayda hiç bir şey olmadi sivilce dahi yok adetim bı gun kaldi bugün sadece karnim agridi mide bulantısı yok yani hiç bir şey yok ama biliyorum hamile değilim çünkü ayaklarim ağrıyor yanıyor kızlar ne yapmalıyım doktora gidiyorum olmuyor kadınlara gidiyorum olmuyor hiç bir şey olmayip olmamissi beni korkutuyor açıkçası iki ay oldu oldu olmadi rahîm filmi girecem kalamiyom bı türlü hamile kizim 4olacak yarın 😍😍

Son düzenleme:
Zaten kilodan nefret ediyorum 76kilodayim hepsi de gobekten zayıflama çalışıyorum olmuyor
Sabahları Limonlu sıcak su içsen çok faydalıymış o bölgedeki yağlara midende problem varsa içme düşük tansiyon gibi sıkıntılar varsa içme tabi

X