Hamile kalabilmek için doğal yollar nelerdir????

ayaysegul

Sağlıkla,Hayırla gel Oğlum..
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2013
1.016
154
Kızlaarrr hamile kalmak istiyoruumm,10 aydır korunmuyoruzz ama tık yok..ne yiyip ne içmeliyim?? doktora da gittim,anne olmana engel bişi yok dedi.çift rahim var bende.acaba o mu engelliyo diye gittim ama engel değilmiş.çift rahimm düşük riskimi artırırmış sadece.onu da tedavi altına alırız dedi.o yüzden doğal yolları denemek istiyorum şimdi.hangi kürleri önerirsiniizzz ?????

Kızlaarrr hamile kalmak istiyoruumm,10 aydır korunmuyoruzz ama tık yok..ne yiyip ne içmeliyim?? doktora da gittim,anne olmana engel bişi yok dedi.çift rahim var bende.acaba o mu engelliyo diye gittim ama engel değilmiş.çift rahimm düşük riskimi artırırmış sadece.onu da tedavi altına alırız dedi.o yüzden doğal yolları denemek istiyorum şimdi.hangi kürleri önerirsiniizzz ?????
soğan kürü uyguluyorlar forumda yapan deneyen ve hamile kalan bir çok kişi var soğan kürünü bi araştırın isterseniz birde 40 gün boyunca (günde 1 tane okunuyor) 40 tane meryem suresi okunuyor okuyanlar daha sayıyı tamamlamadan hamile kaldıklarını söylüyorlar
allah yardımcınız olsun tez vakitte hayırlı haberlerinizi alırız inş...

X