hamile hesaplari

askprensesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
412
1
39
arkadaslar bugun hastaneye gittim 6 bucuk haftalik hamilesin dediler yanliz sizlere bisey soracagim nasil tam olarak hesaplayabilirim haftasindan haftasina yani ben tam olarak bilmek istiyorum her hafta gectiginde kac haftalik hamis oldugumu bildiginiz site veya bilginiz olursa lutfen bana anlayacagim sekilde yardimci olun emeginize saglikkk:1hug:

hayatım son adet tarihine göre hsap yapacaksın hatta gebelik.org sitesinden hesaplayabilirsin

gamzem o gün dr a gittiğimd e7 mm lik dedi ama tam anlayamadım bend ezaten inanamıyodum ki bir turluolduguna ama dr um kan testini iptal etti görünce zaten 4+6 günlüktü son adet tarihime göre bugün bebegim 7+1 günlük ama oultronda 4 gün eksik çıkıyor bu yuzden bebegim 6+4 günlük şimdi haftaya gitcez alalh nasip kısmet edere çok heyecanlıyım gamzem ayrıc aben senin açtıgın o konuya giremiyorum bu yuzden yokum yazamıyorum ama dün çıkış yapıp baktım bnm çin yazılanları okudum arkdaşala teşekkür edioyrum selam söyle onlara ilk kez gördüm fındıkkurdumu bölümüne giremiyorum haberin olsun sizleri terketmiş degilim yani canımcım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…