Hamile Günlüğüm 🩵🥰🐣

Lady Guinevere

“Size Nasıl Geliyorsa”
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
7.626
6.444
Bugün, bebeğimle aynı bedende gecirdiğim günler için günlük tutmaya karar verdim. Malum en çok vakti de burda gecirdiğim için konuyu buraya açayım, her gün güncelleyeyim dedim 🙃 Belki aynı yolları yürüyen insanlarla da birbirimize dokunuruz 🥰

Hep bugün olduğum gibi güzel seyler yaşamayacağımı biliyorum. Bazen belki çok zorlanacağım, bazen saçmalayacağım ama bundan sonraki tüm hayatımı iyi bir anne olmaya adayacağım. Bundan daha çok haketmek istediğim bir sıfat hiç olmadı hayatımda. 🥰 Umarım hep benden memnun olursun oğlum..

18.09.2024
Bugün tam 19 hafta 5 günlük bebeğim. Bir kaç gün önce “esim bebeğin hareketlerini ne zaman hisseder?” diye sormustum burda kızlara… Dün gece esimle film izlerken bebeğim ilk defa çok güçlü hareket etti. ben de “aaa” diye tepki verdim. esim de ben öyle bir tepki verince hemen karnıma bakmış 😂 oğlum tekrar güçlü bi tekme attı. ve esim “gördüm! gördüm!” diye evde koşmaya başladı 😂 bu hareketlerinin bizi tüm gece ne kadar mutlu ettiğini anlamış olacak ki tüm gece uyutmadı 🥲 bir kaç kez bebeğin hareketlerine uyandım.

artık mesaneme çok baskı yapıyor. bazen 10-15 dakikada bir tuvalete çıkıyorum.

çok uyuduğum için annem bugün “sen o çocuğu uyanıp besleyebilecek misin?” diye sakalaştı benimle. alındım biraz. 😒 ama olsun anneanneni de utandırcam oğlum 🥰 sen yeter ki sağlıkla gel. 🥰

(bu arada baban “oğlum, bebeğim” diyince kızıyor 🥲 oğlumuz, bebeğimiz diyecekmisim🙄🐣🙃)

İnşallah hep böyle mutlu huzurlu olursunuz, sağlıkla kavuşursunuz oğlunuza 🙏🥰🥰 benim gibi dört gözle bekleyenlere de dua etmeyi unutma lütfen 🙏 🌺

X