Hamile Giyim

Lady Guinevere

“Size Nasıl Geliyorsa”
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
7.928
6.697
28
kızlar hamilelikte giydiğiniz rahat, bahara ve kışa uygun önerilerinizi bana atabilir misiniz? pijamalarımdan başka hiçbir sey bana olmuyor 🥲 klasik tarzım var bu arada. öyle renkli çiçekli böcekli seyler sevmiyorum 🙄🥲h&m mama serisine baktım. bi kaç şey beğendim ama ne bilim 4 ay giyeceğim pantolona 1400 tl vermek biraz saçma geldi 😂😂 napam? ne dersiniz? öneri de bekliyorum 🥰

aldığım tek şey LCW dan göbek detaylı hamile pantolonu. Şuan o bile göbeği doldurmuyor, 18 haftalığım. Giydiğim oversize gömlekler var , kış geliyor zaten kazaklarım da oversize. Sadece iç çamaşırı aldım extra o kadar

Waikiki hamile kiyafetleri var maternity serisi olarak geciyor. Ozellikle is yerinde giyebilecegim bir tik derli toplu seyleri oradan aliyorum. Fiyatlar da makul.
lcw uygulamaya baktım hiçbir sey bulamadım ben ya. buradaki mağazası da kücük saçma sapan bir yer 😂 bulamadım bir sey. ben de çok para vermek istemiyorum 4 ay giyicem sonucta. trendyolda baktım biraz hep kumaş, tayt tarzı bir seyler var.

Kışın giyim konusunda cidden hamilelik zor. Yazın giy elbiseyi ohh
o yüzden su ana kadar cok sorun olmadı. müslin pantolonlarım falan vardı belleri lastikliydi. artık onlar da sürekli göbeğimin üzerine kayıyor. araya kaçıyor töbestndmdmd😂😂
en çok alt giyimden sorun yasiyorum zaten. üstten yine gebelik öncesi kıyafetlerim büyük oranda oluyor. bir de saçma sapan fiyatlar yani. 1400 lira normal pantolon zaten 😂 neden 4 ay giyeceğime aynı parayı vereyim ki diye düsünüyorum habire 🥲 kışın da bulunacağım bölge çok soğuk öyle eşofmanla falan da idare edemem 🥲 öff ki ne öff

evet h&m , mangoda çok güzel parçalar var skinny pantolondan nefret diyerek girdim boyfriend yada wide leg baktım ama bana da mantıklı gelmiyor o paraları vermek... lcw daki pantolonla bir süre idare :)))

evet h&m , mangoda çok güzel parçalar var skinny pantolondan nefret diyerek girdim boyfriend yada wide leg baktım ama bana da mantıklı gelmiyor o paraları vermek... lcw daki pantolonla bir süre idare :)))
arkadasim lcwden almisti da o göbek bölgesi böyle tüylenmişti.(tüylenme mi deniyor ona) tabii o gebeliği boyunca giymisti onu deforme olması normal. ama sürekli gözüme o kalitesi düsük görüntü geliyor 😂😂 ama bir yandan da saçma o paraları vermek biliyorum 🥲

Ben tüm gebeliğimi elbise, üstüne oversize hirka/ ve külotlu çorapla geçirdim. Evde tight/ hoodie kombini ve iş yerinde elbise.
Genelde baharlik elbiselerini cardiganla kombinledim.
Gebeliğe özel kiyafet almadim desem yeridir

o yüzden su ana kadar cok sorun olmadı. müslin pantolonlarım falan vardı belleri lastikliydi. artık onlar da sürekli göbeğimin üzerine kayıyor. araya kaçıyor töbestndmdmd😂😂
en çok alt giyimden sorun yasiyorum zaten. üstten yine gebelik öncesi kıyafetlerim büyük oranda oluyor. bir de saçma sapan fiyatlar yani. 1400 lira normal pantolon zaten 😂 neden 4 ay giyeceğime aynı parayı vereyim ki diye düsünüyorum habire 🥲 kışın da bulunacağım bölge çok soğuk öyle eşofmanla falan da idare edemem 🥲 öff ki ne öff
ya evett cidden çok saçma. Ben amazondan defactonun 2 tane hamile pantolonunu almıştım. Skinny maalesef :KK43: biri 140 tl biri 250 tl civarıydı. 1 tane triko takım aldım. Üstler sıkıntı değil de altlar sıkıntı işte.

Malesef bende bulamadım elbise can kurtardı ama artık soğuk oluyor. Lcw den salopet tulum aldım büyük beden onu kombinleyip duruyorum oversize gömlekle, doğumdan sonra da giyilir. Esnek triko elbiseler de şık oluyor
benim basenler salmış kendini 😂 etlerim hiç sıkı değil o yüzden triko takımlar falan çok hoş ama bende kötü durur diye korkuyorum. bu zamana kadar denemedim bile cesaret edip 😂

X