:( hamıle değılmısım!

rapunzel_2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
106
6
arkadaslar hamıle değılmısım doktor test sonucu pozıtıf demıstı ama değılmıs sonuc negatıf bosuna umutlandırdı neyse hayırlısı olsun zamanı gelınce olur ınsallah allah herkese nasıp etsın annelık duygusunu...sonucu sızınle paylasmak ıstedım.:çok üzgünüm:

Hayırlısı olsun canım,napalım bizim kaderimizde böyle yazılmış ama boş durmak yok,çalışmalara devam tamammı?Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nesiller nasip etsin...
Beta-hcg kaç çıkmıştı canım,pozitiften negatife nasıl döndü merak ettim?

üzme kendini canım herşeyin vakti zamanı var inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın.Allah her isteyene nasip etsin.

test sonucu 0,595 cıktı.doktor pozıtıffın uzerınde demıstı.ama ben ınternette arastırdım bu sonuc negatıf oluyomus ama doktor deyınce sevındım gercekten ama ıcımde yıne supe kaldı.baska doktora gosterdım ama bu sonucun negatıf olduğunu soyledı.neyse hayırlısı vaktı zamanı gelınce allah verır ınsallah butun ısteyenlere ve bana.ıyı dıleklerınız ıcın sagolun kızlar allah sızınde dualarınızı kabul etsın ınsallah...sevgılerımle

hay allah 0,5 değere pozitif diyen nasıl doktor olur anlamıyorum , bu sonucun ,doktorlukla uzak yakın ilgisi olmayan herkes negatif olarak değerlendirildiğini bilir ......... allah en kısa zamanda bebişine kavuştursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…