hamile degilim

tuvanna07

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2009
170
10
fisfisfisbugün test yaptım ama malesef negatif çıktı aslında başta korkmuştum ama negatif çıkıncada üzüldüm geçen ayın 5 inde adet oldum ve 20inde tekrardan adet oldum bu ay daha adet olmadım hamileyim zannettim ama negatif çıktı kasıklarımda agrı var ve çoıkk uyuyorum acaba testi erkenmi yaptımm hala bir umutt fisfisfis benim gibi olan varmıııı

canım 15 gün sonra tekrar kanaman olması normal değil bence zaten hamile olsan bile idrar testinde bazen çıkmayabiliyor.bence sen bir doktora görün.inşallah hamilesindir

bence kan tahlili yaptırmalısın ondada yoksa bi dr a gitmelisin regl gecikmesini araştırmalısın Allah korusun pco falan bakılır.

kızlar bu doktorlarda iş kalmamış yaa kendi doktorum var onu aradım ve anlattım bana önemlibişey diill bazen olur böle şeyler sitresten olmuştur falan dedi(hemen o doktoru degiştirdim) zaten dr.lar sagolsunlar tutruşmuşlar sitres diee maaşşallah ne olursa SıTRESSS

Geçmiş olsun canım evet bazı doktorlar ilgisiz olabiliyor.Pco Polıkistik over demek.Bildiğim kadarıyla düzensiz regl görme problemi.

X