hamile degilim........

nalam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
131
3
3. asilamam da tutmadi olmadi , anne olmak hayal oluyor gibi artik , cok mutsuzum .

canım seninle aynı durumdayım.üç ay üstüste 3 aşılama geçirdim 3.de olmadı çok kötüyüm bende tüp bebeğe geçicez artık ama yaza falan herhalde moralim çok bozuk dua etmekten balka yapacak birşey yyok maalesef...sizin sorunda eştenmi benim eşim varikosel ameliyatı geçirdi 1 yıl önce...

allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar
bende iğnelerime dün başladım 3. aşılama için....
inşallah tutar diye umut ediyorum dualarınızı bekliyorum

üzmeyin canınızı aşılamaya çok bağlamayın kendinizi ben 6 kez yaptırdım tutmadı. normal bir ilişkiden çokta fazla farkı yok. hayırlısı olsun.inşallah türbebekte yada mikroenjeksiyon da olumlu sonuç alırsınız benim gibi. siz istemeyi bilin vermedi diye Allaha isyan etmeyin. Allah hayırlı evlatlar versin inşallah.

inşallah morgülcüm daha önceki forumlarda da hatırlıyorum cnm seni konuşuyorduk hep inşallah 3. tutar arkadaşım ne kadar zor bir durum olduğunu çok iyi biliyorum benim psikolojim çok ciddi bozuldu bir ara 1 aydır daha rahatım ama aklımdan atmayı başaramadım bir umut her ay bekliyorum bu ay adet olmama 1 hafta var ama her an olacakmışım gibi belirtileri başladı bu stres bile mahvediyor zaten Allah hepimizin sesini duysun inşallah

3. asilamam da tutmadi olmadi , anne olmak hayal oluyor gibi artik , cok mutsuzum .

Canım allah sabrını arttırsın
Hiç kolay bişey degil ne desem seni mutlu etmez ama böyle düşünme umutsuzluga kapılma
Allah hiç ummadıgın bi anda anne olmayı nasip eder inşallah
Şöyle düşün benimde anne olmamım bir vakti ve saati var
Belkide ogün çok yakındır canım yeterki inan kendine iyi bak moralini bozma tamam mıyerimseniben

bende çok rahatsız hissettim kendimi cano
çok sıkıntıya girdim ve adetim tam 2.5 ay olmadı en sonunda söktürücü kullandım şimdi adetim ve dün iğnelerim başladı inşallah yumurtalarım güzelce büyür eşimin değerleri gayet iyi çıkar ve aşılamam sorunsuz olur arkasından da güzel haberler alırım diye dua ediyorum
allahım hepimizin yardımcısı olsun

Tatlım ne olur üzülme, öyle içten yazmışsın ki yüreğim burkuldu.Bir zamanı var demek ki, tüp bebeğe geçsen hem o daha garanti diyorlar hem belki ikizlerin olur:) Burada o kadar çok insan varki umutsuzluğa kapılıpda daha sonra hamile kalan, Allah büyük.İçini ferah tut.

amin cnm inşallah Allahım hepimize güzel haberler almayı nasip etsin inşallah...

nalam üzüöme canim bak bende 2 senedir hamile kalamiyorum ama neypalim herseyde bir hayir var bende üzülüyorum ama inan tek kendim icin degil tüm olmayanlar ici ndua ediyorum allahtan ümit kesilmez canim:teselli:

canım yaaa hiç bir zaman umudunu kaybetme bende 2 kez aşılama yaptırdım tutmadı daha sonra ilk tüp denemem de tuttu allah büyük taşa toprağa can veren rabbim sanada hayırlı evlat verir üzülme

kızlar bozmayın moralinizi herşeyde 1 hayır vardır herşeyin günü ve aati vardır bak benimde olmuyordu ama simdi hamileyim mutlaka olacaktır ben buna inanıyorum üzülmeyin lütfen yaa

canim benim cok uzuldum bugun iki kere uzulmus oldum bunun icin biri senin icin biride benim icin..benimde asilamam tutmadi canim dun adet oldum kesilecek gibi olmustu ama kesilmedi bende cok uzgunum o yuzden duygularini anliyorum....3. asilamam tutmustu ama dusukle sonuclandi bu dorduncu asilamamdi herkes bir gebeligin arkasindan hemen olur falanda diyince cok umutlanmistim ama olmadi..bende yarin 5. asilama icin ignelere basliyorum ya sen ne yapacaksin canim??karar verdinmi asilamaya devammi yoksa tup bebegemi gececeksin????

canım seninle aynı durumdayım.üç ay üstüste 3 aşılama geçirdim 3.de olmadı çok kötüyüm bende tüp bebeğe geçicez artık ama yaza falan herhalde moralim çok bozuk dua etmekten balka yapacak birşey yyok maalesef...sizin sorunda eştenmi benim eşim varikosel ameliyatı geçirdi 1 yıl önce...

canim ben de de esimdede bir problem yok malesef benim bu kadar uzen de bu zaten doktorumuz bir problem bulamiyor ama 3 senedir bebegimiz yok

canim benim cok uzuldum bugun iki kere uzulmus oldum bunun icin biri senin icin biride benim icin..benimde asilamam tutmadi canim dun adet oldum kesilecek gibi olmustu ama kesilmedi bende cok uzgunum o yuzden duygularini anliyorum....3. asilamam tutmustu ama dusukle sonuclandi bu dorduncu asilamamdi herkes bir gebeligin arkasindan hemen olur falanda diyince cok umutlanmistim ama olmadi..bende yarin 5. asilama icin ignelere basliyorum ya sen ne yapacaksin canim??karar verdinmi asilamaya devammi yoksa tup bebegemi gececeksin????

mehaycim benim normalde bugun kan vermek icin randevum vardi cuma gecesi adet olunca bende bugun kan vermemistim tel actim dr um tele cikmadi bile cok kizmis uzulmemede kizmis , yardimcisi ile konustum aksam ustu kan vermeye gidecegim ondan sonra bir randevu daha alip gorusmeye gidecegiz 3 .asilamam da yapildigi icin artik tup bebege gecme hakki kazandim bakalim sanirim ona gececegiz sanirim

sanada allah sabir kolaylík versin canim uzulme diyemem cunku ben beceremiyorum uzulmemeyi sanirim sende yapamazsin.

canım üzme kendini inşallah hepimizin duaları kabul olacak bak ne güzel hiçbir problemde yokmuş hep dua ediyorum hepimize...Bu arada beyaz karamel çok sevindim canım ya hayırlısı olsun daha önceki forumlardan sonra haber alamamışım senden...darısı nalam-meham-morgül hepimizin başına inşallah...

nalam çok üzüldüm insan ın elinden hiçbirşey gelmiyo daha zamanı var deyip dua edicez bende 2 kez tüp bebk denedim olmadı allah en kısa zamanda bebişine kavuştursun inşallah seni beni isteyen herkesi hiçbirimizin kollarını boş bırakmasın amin

X