Gebeliğe Hazırlık Hamile bayanlar ve hamilelik dusunenler lutfen yorumlariniza ihtiyacim var

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

MaryJane25

Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2022
47
12
Hepinize merhaba ben 25 yasinda 1senelik evli bir kadinim. Bu zamana kadar esimle hep dogal yontemlerle korunduk son 2 3aydir cocuk istiyoruz ama olmuyor aslinda pek duzenli yapamamistik ama bu ay cok duzenli sekilde yaptim ve sogan suyuna basladim 1hafta oldu normalde cogu kisi sogan suyu icince akintisi veya kanamasi oldugunu soylemis bende olmadi yumurtlama gunumun haftasinin sonunda benim kasik agrilarim oldu ve bel agrilarim yani adete daha 16 17gun kala agrim basladi resmen ama baska bisey yok suan 9gum var agrilarim hala devam ediyor yaklasik 1haftadir sanci cekiyorum ve bu aralar biraz daha artti daha 9gun olmasina ragmen cok istiyorum allah herkese nasip etsin acaba gebe olma ihtimalim varmidir adet agrilari bu kadar erken baslarmi resmen 15gun onceden kasik agrisi cekmeye basladim acaba bu bi ihtimal olabilirmi lutfen yorumlarinizi bekliyorum

Havalar soğuk ondan olabilir

Benimde adetime 18 19 gün kala belirtilerim oldu şu an 5 gün var dün test yaptım çıkmadı ama hala çok umutluyum adet olana kadar umudumu kaybetmiycem sanırım. Ya çok istediğimiz için yaşıyoruz belirtileri yada gerçekten var. Ben o kadar çok belirti yaşıyorum ki bulantı ateş basması ani üşüme ödem şişkinlik kabızlık göğüs ucu kararması kasık ağrısı iştah artması. Kendimi o kadar kaptırdım ki eğer yoksa çok kötü olucam

Endişenizi anlıyorum ama lütfen sakinleşin bence böyle giderse psikolojik olarak olmaz henüz 3 aydır deniyordu uz ve sadece 1 ayı düzenli keşke kürlere başlamadan önce jinekolojik muayene olsaydınız folik Asit e başladınız mı

Aslinda baslicaktim ama sogan suyuna baslayinca 2sini ayni anda icmeyim dedim sogan suyu bitince baslicam

Erken test yapmissin canim kan mi idrarmi. Kanda belli olur ama idrarda olmaz

Hamile olabilirsin canım. Soğan suyunu ben denedim olmadi. 1.5 yıllık evliyim bütün testlerimiz temiz olmasına rağmen hala hamile kalamadim.bende ne yapacağımı şaşırdım artık

Sana tavsiyem regle bittikten 2 gün sonra ilişkiye girmeni öneririm ve bacaklarını 10 dk yukarı dikmeni tavsiye ederim , anlattığın belirti doğru ilişkiden 10 gün sonra regl olacak hissi ve batma ve sol kasık ağrısı olabilir 1 hafta daha bekleyip comford ekperes test alıp yapani tavsiye ederim

Merhaba test yaptınız mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…