hamile arkadaşlar,kasık batması belirtisini yaşayanlar tarif eder misiniz?

flamingo2754

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2009
470
7
kızlar,her başlığa yazıyroum bu soruyu.bir türlü cevap alamıyorum.
gebelik belirtisi olarak kasık batması yaşayanlar bunu tarif eder misiniz.
iğne batması gibi mi oluyor.regl sancısı gibi mi.
benim reglm 5 gün geçti.birkaç gündür de sol kasığıma sıksık sağ kasıma nadiren iğne batması hissi yaşıyorum
deneyimli arkadaşlar lütfen cevap verin.

canım benimki adet sancısı gibi oldu.normalde adet olduktan sonra ağrı yaşardım..ağrı yaşayıpta olamayınca hamile olduğumu düşündüm..

aynen bende adet sancısı sandım ama benim adetlerim ağrısız olurdu,sanırım üşüttüm dedim :)hala ağrılarım devam ediyo,özellikle yorulduğumd kasığımda ve göbek altımda ağrı,sızı hissediyorum.şiddeti değiiyo ama normalmiş.bazen gaz var gibi,bazen batıyo,bzen sancı....

Merhaba canim. Bende aynen igne batmasi gibi oldu. Hatta bukez adet sancimin degisik olabilecegini dusundum. Ertesi gun test yaptim adetime 2 gun vardi ve pozitif cikti. Hic unutmuyorum ozellikle gece yatarken olmustu bu igne gibi batmalar. Bebek yerlesmesi olabilirmis bu canim. Suan 6+5 haftalik hamileyim ve bu igne gibi batmalar iki gundur tekrar basladi. Sonucunu merak ettim canim. Hamilemisin?

evet bendede sol tarafımda özellikle senin dediğin gibi iğne batar gbi kasık ağrılarım oldu. şimdi 8 haftalık hamileyim.

bende iğne batması gibi olan sancıların dışında bıçak saplanıyormuş gibi keskin acılar oldu özellikle geceleri çok yeni öğrendim hamileliğimi Allah ın izniyle

Merhaba canim. Bende aynen igne batmasi gibi oldu. Hatta bukez adet sancimin degisik olabilecegini dusundum. Ertesi gun test yaptim adetime 2 gun vardi ve pozitif cikti. Hic unutmuyorum ozellikle gece yatarken olmustu bu igne gibi batmalar. Bebek yerlesmesi olabilirmis bu canim. Suan 6+5 haftalik hamileyim ve bu igne gibi batmalar iki gundur tekrar basladi. Sonucunu merak ettim canim. Hamilemisin?

evet canım.bu konuyu açarken hissettiğim kramlar-kasık sancıları bebekten dolayıymış.5 haftanın içindeyim :)
gerçekten bu batmalar içerde farklı birşeyler olduğuna büyük işaret. yooksa normal adet öncesinde olmazdı. veya sancıdan kısa süre sonra hemen adetım başlardı.
hala zaman zaman eğilip kalkalrken batma hissediyorum ama ilk zamanlardaki gibi değil.

evet canım.bu konuyu açarken hissettiğim kramlar-kasık sancıları bebekten dolayıymış.5 haftanın içindeyim :)
gerçekten bu batmalar içerde farklı birşeyler olduğuna büyük işaret. yooksa normal adet öncesinde olmazdı. veya sancıdan kısa süre sonra hemen adetım başlardı.
hala zaman zaman eğilip kalkalrken batma hissediyorum ama ilk zamanlardaki gibi değil.

hayırlı uğurlu olsun canım,aynı şeyler benimde başıma geldi.hatta halen ağrıyor bende 6. haftanın içindeyim.kaydirigubbakcemile5

cnm merhaba bende şuan hamileym ve şanş eseri erken öğrendim şuan 3 haftalık ama bnmde şuan acayip kasık ağrım var aynı adet olurken çektiğim sancı gibi ve göğüslerim çook şişti şimdiden

benimde ilk denememde kasık ağrısı olmuştu hamileyim sanmıştım ama değilmişim şimdide oluyor kasıkta hassasiyet ama artık test yapmadan kendimi kandırmak istemiyorum cok üzülüyorum çünkü

Tebrikler. Cok sevindim. Allah tamamina erdirisin.

Benimde 1hafta önce kasıklarıma gece başlayan iğne batmaları oluyordu. adet günümde kan verdim, pozitif çıktı :) şuan hala agrı var. yerleşmeye çalışıyomuş :)

Son düzenleme:
Regl agrisi gibi,ve sanki o aralar usutmussun de gaz sancisi da eklenmis gibi..yada surekli adet olmadan once icten ice bi agri birseyler hissedersin o agri.Hatta ben adet olacagima emindim.hamile kaldigimi ogrendigimde o agrilara inanamadim. :)

günaydınlarrr. kızlar dün sabahtan bu yana sağ kasığımda bi iğne batması gibi ağrılar oluyor gece çok şiddetlendi ve ara ara geliyor bu sancılar göbeğe doğru giren sancılarda oluyor bu ne sizce bat 2 nisan:KK31::KK31::KK31: geçen hafta idrar testi yaptım negatifti ama ne sizce bu üşütme mi?:KK43:

Bende de bıçak batar gibi sancılar giriyordu. Gaz da vardı, sırt ağrısı da. Üşüttüm sandım. Yine de düzensiz regl olduğum için bir görüneyim diye randevu aldık ve muayenede gebe çıktım 5 haftalık :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ağrı desen değil kramp desen değil hassasiyet doluluk hissi oluyor ... sanki böyle gaz sancısı gibi ama o sancıyı yumurtalıklarında hissediyorsun...

sizlerin yorumlarını görünce rahatladım bende hamileyim ağrılardan öldüm bişey olacak diye çok korkmuştum 2 gündür çok fazla ağrımda kalmadı inş bidaha olmaz

Bende de cok kasik agrisi oluyo bazen gece bazen gunduz batiyo bicak saplaniyo birden geliyo agri gibi degil bende cok korkuyodum bisey olcak diye ins olmaz Rabbimin izni ile...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim de yumurtlama döneminden beri ara ara bıçak saplanması gibi ağrı giriyor kasıklarıma. Adet günümden 3 gün önce başım dönüp yere yığılınca ertesi gün kan verdim pozitif çıktı hamileyim çok şükür

X