Hamile arkadaşlar bi bakar mısınız ? :)

ozlemk

kocişinin ballısıymış :)
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2009
445
6
41
selam kızlar,

ben temmuz ayında kimyasal gebelik yaşadım ve son 1,1 buçuk haftadır idrarımda tortu, midemde ekşime, her kokuyu alabilme, karnımda gerginlik, göğüslerimde büyüme var ama sızlama yok. ayrıca 2 gündür su gibi akıntım var. kokusuz ve beyaz. hatta bugün abarttı eşofmanıma geçti yani :)))))))))) kasıklarımda batma var özellikle uzun yürüyüş sonrasında. adetime 10 gün var. test almak istiyorum ama daha erken diye düşünüyorum. özellikle idrarda tortu olması kafamı karıştırdı. bacaklarımda ağrı oluyo ara ara. 1 hafta önce çok az (peçeteye silince geliyordu) 3 gün ara ara olan açık pembe akıntı geldi ama geçti.

sizce bişey varsa idrarda çıkar mı ???

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)) boshayallersmile

bence adet tarihini bekle canım
varsa bile şuan cok küçük olduğu için idrarda çıkmama sansı yüksek

Gebelik testi için erken bencede ama idrar testi yaptırabilirsin.İdrarda iltihaplanma oluncada tortu görünüyor biliyorsun...

Gebelik testi için erken bencede ama idrar testi yaptırabilirsin.İdrarda iltihaplanma oluncada tortu görünüyor biliyorsun...

ya benim diğerinde de aynı şey olmuştu o yüzden meraklandım :KK43: bide idrar testi yaptım negatif :KK43: en iyisi adet tarihimi beklemek mafoldumben mafoldumben offffffffff beklemekde zor valla yaaa eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile

gülüm umutlandırmak istemem ama benimde kasık agrılarımla ve gögüs şişkinligiyle hamile oldugumu ögrenmiştim benim adetimi 2gün gecmişti ögrendim biraz sabır et beklenen adet gününde test yap inşallah sende çift çizgiyi görürsün.....

Benim hamileligimde sadece gögus siskinligi vardi, sizlama zaten ilerleyen haftalarda geliyor yani belirttigin diger seyler akinti vs hic biri olmadi. Hepimiz cok farkli tepki veriyoruz.

gülüm umutlandırmak istemem ama benimde kasık agrılarımla ve gögüs şişkinligiyle hamile oldugumu ögrenmiştim benim adetimi 2gün gecmişti ögrendim biraz sabır et beklenen adet gününde test yap inşallah sende çift çizgiyi görürsün.....

canım, bende en iyisi bekleyeyim diyorum 6 günüm var :) inşallah gelmezzzzzzz olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile

Benim hamileligimde sadece gögus siskinligi vardi, sizlama zaten ilerleyen haftalarda geliyor yani belirttigin diger seyler akinti vs hic biri olmadi. Hepimiz cok farkli tepki veriyoruz.

hmmmmmmmmmm, göğüslerim küçüktür benim ve baya bi dolgunlaştı. hatta kasık ağrım bugün biraz daha arttı. fazla yol yürüdüm ayağımda da topuklu ayakkabı vardı. dedim regli olucam heralde ama kasık ağrım geçti dinlnince kaydirigubbakcemile5 bayanssulusmile

X