Hamilalikte kilo verdim

ulughanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2024
97
52
Kızlar Merhaba bugün tam 14 haftalık hamileyim hamile kalmadan önce iştahım çok açıktı abur cubura kahveye çok düşkündüm evlendikten sonra da 58 kilodan 65/66 ya çıktım. Ama hamile kaldıktan sonra 3 ay içinde 61/62ye düştüm abur cubur yiyemiyorum kahve vs de yok ama günde bir öğün iki öğün yiyorum iştahım çok kapandı meyve sebze yemeye çalışıyorum ama her zaman değil özellikle akşam yemeklerini midem hiç almıyor. Ya sizce bu zararlı mı özellikle bebek açısından? Kilo vermek normal mi herkes ye bebek için fazla ye vs diyor ya

Merhaba ilk 3 ay cok normal kilo vermek bende suan yaklasik 18 haftalik hamileyim ilk 3 ay 4 kilo verdim 56dan 52e kadar düştüm doktor ilk aylarin bulantisi istah sorunu vs normal diyor bu duruma. 4.aydan sonra istah acilip bulantı kesilince kilo aliyor insan tekrar zaten. Bebek icin de sknti olmuyor o bizim depolari sömürüyor sknti bize oluo yani o normal büyüyor 🙂

Kızlar Merhaba bugün tam 14 haftalık hamileyim hamile kalmadan önce iştahım çok açıktı abur cubura kahveye çok düşkündüm evlendikten sonra da 58 kilodan 65/66 ya çıktım. Ama hamile kaldıktan sonra 3 ay içinde 61/62ye düştüm abur cubur yiyemiyorum kahve vs de yok ama günde bir öğün iki öğün yiyorum iştahım çok kapandı meyve sebze yemeye çalışıyorum ama her zaman değil özellikle akşam yemeklerini midem hiç almıyor. Ya sizce bu zararlı mı özellikle bebek açısından? Kilo vermek normal mi herkes ye bebek için fazla ye vs diyor ya
Çok dışarıyı dinlemeyin ilk 3 ay çocuk kaç gram ki yediklerinizden büyüyecek , sağlıklı ve dengeli beslenmeye calisin yeter de artar 😊

X