hamiilemiyim

lady diana

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2014
9
3
Lutfen yardim edermisiniz adetim iki gun gecti ara ara kasiklarimda agri oluyor beni etkiliyen gogus uckenarlarin buyumesi ve goguslerimin sismesi sizce hamilelik belirtilerimi bunlar?

Lutfen yardim edermisiniz adetim iki gun gecti ara ara kasiklarimda agri oluyor beni etkiliyen gogus uckenarlarin buyumesi ve goguslerimin sismesi sizce hamilelik belirtilerimi bunlar?
canım bunlar hem gebelik hemde hamilelik belirtileri. Ama göğüs uçların büyümesi hamilelerde olur. sen istersen sabah ilk idrarla gebelik testi yap. daha net olur senin için. geciktikçe ümitlenirsin. sonuç ileride negatif çıkarsa daha çok üzülürsün. sen en iyi test yap. İnşallah hamilesindir. Rabbim yardımcın olsun.

Insallah canim cok tsk ederim ikinci bebisi istiyorum allahin izniyle ilk hamilelimdede cok usuyordum bu kac gundur aksamlari cok usuyorum bende biraz supeleniyorum kendimdem insallah vardir birsey yarin ilk isim test yapmak :)

Insallah canim cok tsk ederim ikinci bebisi istiyorum allahin izniyle ilk hamilelimdede cok usuyordum bu kac gundur aksamlari cok usuyorum bende biraz supeleniyorum kendimdem insallah vardir birsey yarin ilk isim test yapmak :)
testi yaptınız mı sonuç olumlumu bende bu ay 7gün gecikmeden sonra adet oldum çok ümitlenmiştim hayırlısı

Canimm hamileyiiiimmm ve saskinim. Normalde bende enfeksion vardi antibiotik kulandim hamile.kalmam.mumkun degildi doktorun degisine ama.allahima cok sukur bana nasip etti ikinci bebegimi. Bendeki belirtiler canim hamile oldugumu ogrenmeden. Kilo almam. Gogus uclarimin yanmasi ve buyumesi. Ve asiri asermek oldu bence stress yapma canim rabbim insallah sanda en kisa zamanda nasip eder

Tsk ederim canim cok sagol. Rabbim insallah en kisa zamanda sana ve diger anne adaylarinada nasip ederr insallahh...

Çok sevindim canım hayırlı olsun darısı başımıza :)

hadi bakalım gözün aydın. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. darısı da bize lolalucy

Amin philia ben bu sabah test yaptım dayanamadım ve silik 2. Çizgi çıktı ama bana mantıksız geliyor baya adet gördüm çünkü. Yarın bir daha yapıcam yine pozitif çıkarsa kan testına gidicem. Bence test bozuktur gibi geliyor....

testin fotosunu atsana burdan bakalım. testinin markası ne ? bi de kaçıncı dakikada çıktı silik çizgi. ben artık test falan yapmıorum.

Testi sabah4 te yaptım şimdi daha koyu oldu çizgi ilk 3 dk içinde silik bi çizgi daha belirdi. Ama ekranda genel bi pembemsi dalgalanma var gibi geldi bana bir de adet gördüğüm için bana mantıksız geliyor pozitif çıkması bilemiyorum

Yani fotoyu atayım ama testin üstünden uzun zaman geçince zaten negatif te olsa pozitif oluyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…