Hamielikde midebulantisi olupda ilac alan varmi

P

papatya1982

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi papatya1982
Yardim edin midem cok bulaniyo bunun icin ilac icen varmi

Mide bulantisi icin dr tavsiye etigi bi ilac varmi gebelikde

Canım benimde midem aynı şekilde çok bulanıyor, doktorum günde 3 defa ac karnına alacagım METPAMİD diye bi bulantı hapı verdi faydasını da gördüm ama günde 3 defa almayı tercih etmiyorum.Bulantım oldukça alıyorum hatta bazı günler hiç kullanmadığım bile oluyor. Yanlız doktorunun tavsiyesi olmadan sakın kullanma.

Tesekurler bende bi tel goruseyim dr umla

yaa benim doktorum vermedi benimki pek ilaç verme yanlısı değil
şun 11. haftadayım midem hala bulanıor ama kusma yok bende çok kötü bulandığı oluyor
çok fazla yemek yeme az az ye
kaçıncı haftandasın
geçmiş olsun

Sagol canim 7 haftadayim 8 giricem

bana da vermişti dr um ama günde 1 taneydi ve ben hiç faydasını görmedim üstelikte 4. hafta başladı 20. haftaya kadar sürdü.ilacın ismini hatırlamıyorum.

hamileliğin 6. haftasında benim bulantı kusmalar başladı. hem de çok ağır bi şekilde. yemeden içmeden kesildim. kilo verdim. hastanede yattım günlerce serum yedim. şu an 15. haftadayım ve biraz azaldı sanki bulantılar kusmalar.
doktor bana metpamid verdi. pek faydasını görmedim. sen doktoruna danışmadan ilaç alma. Allah şifa versin arkadaşım.

kizlar eger cok mideniz bulaniyorsa ve surekli kusuyorsaniz mutlaka dr a gidin ve ilac alin.zira kilo kaybi yasarsiniz....
zaten bulanti ve kusmalar ilk 3 ay icinde oluyor sonra geciyor...
ihmal etmeyin sakin,dr unuza soyleyin ilac onerecektir size...

Benimde midem bulanıyor ve karnım ağrıyor.Halsizlik hissediyorum.Regli olmam gereken tarih 25 eylül.Anlam veremedim .Karnıma bir ağrı giriyor regli ağrısı gibi.Hamilelik belirtisi olabilir mi?

hamilelik belırtısı olmaya bılır belkı üşütmüşsündur,

bende hamileliğimde doktorumuzn tavsiyesi üzerine mide bulantısı için:metpamit ağrı kesici: minoset kullanmıştım. ama mutlaka doktoruna danış.

allah yardımcınız olsun ben çok çektim 6. hafta başladı 16-17. haftaya kadar sürdü denemediğim şey kalmadı ilk 3 hafta 6 kilo zayıfladım-tatlicadiarzu-. dr emedur verdi ama hiç bi faydası olmadı. serum falan takıldı banada. şimdi iyiyim allaha şükür ama zor günler umarım çabuk geçerkaydirigubbakcemile5

canım o bulantı çok zor benim 4 ay sürdü ve çalışıyordumda istifrah edersen rahatlarsın ama sürekli yemen gerek ben en çok ayvayla durmuştum..allah yardımcın olsun inş.en kısa zamanda geçer.ilaç verdi ama doktor kullanmadım zaten bir iki defa kullandım faydasını göremedim gerek de görmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…