Cilt Bakımı Ürünleri HAMETAN kullandigim en iyi cilt yenileyici krem

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
  • Konu Sahibi selmaizmirli
canım inan değişikliği fark edeceksin yani benim bir hafta bile olmadı sabak akşam sebamed sabundan sonra kullanıyorum inan çok faydasını gördüm.

canım ya ben kullanmaya basladım bu kremi cok güzel yumusatıyo hatta ellerimede sürdüm hiç olmadıgı kadar yumusak ama yüzümde bi degişiklik yok.. cokmu sürüyorum anlamadımki.. günde 3 kez yıkıyorum yüzümü sebaed ile sonra sürüyorum ama :uhm:.. yoksa biraz daha mı zaman ...:sm_confused:

canım günde 3 kez yıkamak çok fazla, bence sadece sabah akşam yıka yüzünü.

arkadaşlar baştan sona hepsini okudum ama alıp uzun süre kullanıp sonucunu yazan olmamış fisfisfiskonuyu açan arkadaşımız haricinde, bilgisayarcı arkadaşımız sen kullandın mı nasıl iyi geldi mi?

canım günde 3 kez yıkamak çok fazla, bence sadece sabah akşam yıka yüzünü.

ya bende takıntı bu sanki yıkamadan duramıyorum eve gelince gündüz aksam sabah yatarken falan daima yıkıyorum elime degil... rahatsız oluyorum cünkü.. ama sunu farkettim yüzümün rengi aydınlanıyo sanki belkide psikolojiktir...:sm_confused:a.s.

canım cildine zarar verirsin ama çok yıkamak iyi değill :1no2:

ışıl ışl bazen yeri geliyor benimde 3 defa yıkadığım oluyor bi zararını gömedim ama bilmiyorum tam olarak tabi. Bende bu krem 2. gün farketti.Ben sabah akşam sürüyoru hatta makyaj altı kremi olarak bile kullanıyorum belki sende zaman istiyor tesirini göstermesi için umarım sana a bana geldiği gibi iyi elir.

canım hakkaten ii geldi ya yaralar cabuk geciyo herzamankinden.. ama sivilceler için yine tıpa gitcem antibiyotik tedavisi için gerci eskisi kadar yok cok az ve minik.. bu arada hakkaten ii geldi diyebilirim.. cunku yüzümdeki kızarıklık ve tahrişler zaman alıyodu gecmesi simdi yüzüm hem yumusak hemde cabuk geciyo kızarıklıklar.. ellerimde hiç olmadıgı kadar yumusak cok hassas ve cabuk catlar ellerim.. bende makyaj altı olarak kullanıyorum artık.. cok memnunum tesekkürler.. a.s. ahh bide sivilcelerden tamamen kurtulsam

süpersiniz hemen bu kremden kardeşime alıcam onunda sivilce izleri var yüzünde

bende dün aldım sabah akşam gunluk krem gibi kullanıcam bakalım etkisi olacakmı

Sade kahveecim Aborginalg gold nasıl bi krem biraz bilgi alabilirmiyim

merhaba sade kahveeee soruma geri döndüğün ve verdiğin bilgi için çoooooooook teşekkür ederim sevgilera.s.

ee kızlar yazanlar gitmiş...hiç sonuç yazmamış..nasıl geldi bu krem size??

kızlar ben bi tüp bitirdim yüzüme süre süre ama bende asırı yaglanma yaptı bu krem bide gözeneklerim hep yag bezeleriyle doldu.. eve kızarıklıklar gidiyor yaralar iileşiyor ama cildim asırı yumusadı gerginlik yoktu hiç... bayadır kestim simdi doktor tavsiyesiyle ilaç kullanıyorum ve sivex losyonu sürüyorum bide bi kaçgündür sigarayıda bıraktım cildim baya ii topladı kendini.. ayrıca tonik kullanıyorum yüzümü yıkadıktan sonra oda sıkılaştırıyo baya... ben denedim gördüm asırı yumusatıyo... eger yağlı cildiniz varsa kullanmayın.. kuru cildiniz varsa şiddetle tavsiye edebilirim kullanın..

kullananlar kullanmayanlara anlatsın ,nedir son durum....

:uhm:kullanıpta sivilce lekelerinden kurtulan olmadı mıı yaa :bbo:klava:

bende geçmişten kalma fazla belli olmayan ama valıgını bıldıgım ıcın rahatsız oldugum lekeler vardı..
bu hametan kremı kullandım 1 hafta boyunca kuru cıldımı duzelltı sonunda.ve lekelerden ız kalmadı.gercı aksam temızleyıp tonık suruyor 10 15 dakıka sonra da bu kemı surup yatıyorum gece cılt kendını daha cabuk yenılıyor ve faydasını bu sekılde gordum ben kı benım cıldım eskıden yaglıydı kullandıgım bazı urunler onu kuruttu.
adet donemleıne yakın bır ıkı sıvılce cıkıyor ama dedıgım gıbı krem cok ısıme yaradı....

arkadaşlar merhaba ...

makyaj temizlemek için : acıbadem sütü
tonik olarak : gülsuyu
sabun olarak: zeytinyağlı sabun
nemlendirici olarak : hametan

bunları kullanırken nası bi sıralama uygulayım arkadaşlarım ...:))))

şimdiden teşekkürler :)

.........

Son düzenleme:
kızlar 7 ay önce doğum yaptım ama sanki karnımdan fay hattı geçmiş gibi acaba geçirirmi dersiniz-tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…