Halı Örtüsü Deneyimim

halidelisi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2017
7
1
28
Selaaam ^^ bugün bir yazıya denk geldim. Her çeşit halı örtüsünü denemeye özen gösteriyorum. .com... Size incelemelerimden bir kaç kesit yazmak istiyorum.

Öncelikle benim ilk aldığım halı örtüsü Welsoft lastikli halı örtülerinden biriydi.

Neden bunu tercih ettim ?

Öncelikle fiyatı gayet uygundu. Lastikliydi.(Kolayca geçirilip , çıkabileceğini düşünmüştüm) Ve 2 adet sipariş verdim.

Öncelikle kesinlikle ince halılarda kullanmamalısınız. Lastikli olduğu için ince halıyı tamamen kaplamıyor. Kalın halıyı kaplıyor. Fakat şöyle bir sıkıntı da oluyor kaymalar mevcut oluyor. Bir iki arkadaşımada danıştıktan sonra öğrendim lastikli halıların genelinde böyleymiş.

Sonra biraz araştırdığıma göre Welsoft kumaş rengi çok çekmediği için yıkamalarda çok çok dikkatli olmak gerekiyor yoksa 1-2 yıkamaya halı örtünüzü kaybedebilirsiniz.

2. Aldığım .com'dan aldığımdı.

Çok çok büyük farklar yaratmadı. Yine aynı kumaş , aynı lastikli halı örtüsüydü. Kesinlikle tercih etmeyeceğim bir şey.

Sonra biraz daha araştırmaya devam ettim. Sadece lastikli değil aynı zamanda fermuarlı halı örtülerinin de olduğu öğrendim. Ama aklımdan şu geçti halı örtüsü kesinlikle lastikli olmalı fermuarlı beni çok zorlar diye düşünmüştüm. Ve fermuarlı halı örtüsü , lastikli halı örtüsüne göre biraz daha pahalıydı. Ama olsun yinede sipariş verecektim.

3. Aldığım yer .com ,

Ve buradan 2 adet halı örtüsü siparişi verdim.

Kumaşları farklıydı. Mikrofiber kumaş ile hem antibakteriyel olmasını sağlamış , hemde fermuar ile kesinlikle kayma yapmamasını sağlamışlar. Yıkaması çok kolay ve kolay kolay leke tutmuyor. Ben 3 haftada 1 yıkıyorum. Aynı zamanda baskı da yapıyorlar. Ve size özel tasarımlarla.

Benim tavsiyem halı örtüsü alacaksanız kesinlike ' u tercih edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Halıya niye örtü örtülür ki
halı alma o zaman

valla bende öyle düşünüyordum tatlım ama halı yıkamak zorunda kalmıyorsun. Ben en azından 1.5 yıldır halımı yıkamıyorum. Halı örtümü çamaşır makinesine 30 derecede yıkıyorum. Tertemiz. Tavsiye ederim sana alacaksan 15 TL'lik indirim kuponum var. ^^

valla bende öyle düşünüyordum tatlım ama halı yıkamak zorunda kalmıyorsun. Ben en azından 1.5 yıldır halımı yıkamıyorum. Halı örtümü çamaşır makinesine 30 derecede yıkıyorum. Tertemiz. Tavsiye ederim sana alacaksan 15 TL'lik indirim kuponum var. ^^

Bence halılar yaz ve kış sonu yıkanmalı. Benim için sorun değil.
halı yani sonuçta batsın
o kadar para veriyoruz seçiyoruz beğeniyoruz.
örtmek exra iş.

Bence halılar yaz ve kış sonu yıkanmalı. Benim için sorun değil.
halı yani sonuçta batsın
o kadar para veriyoruz seçiyoruz beğeniyoruz.
örtmek exra iş.

ne yazık ki katılmıyorum tatlım sana önceden ayda 1 halı yıkamak zorunda kalıyordum. Çok çabuk kirleniyor. 4 tane aldım mesela şimdi bazen böyle orman temalı takıyorum bazen vintage desenli ^_^ çok tatlı oluyor.

ne yazık ki katılmıyorum tatlım sana önceden ayda 1 halı yıkamak zorunda kalıyordum. Çok çabuk kirleniyor. 4 tane aldım mesela şimdi bazen böyle orman temalı takıyorum bazen vintage desenli ^_^ çok tatlı oluyor.

Bende sana katılmıyorum.
Hadi sana iyi satışlar...

Dükkan dükkan gezerek ve nihayet çok beğenerek aldığımız halının üstünü,kirlenmesin diye örtüyoruz.O zaman çok beğendiğimiz desenin ne anlamı kalıyor ki.Kirlensin,önemli değil.Elimizde yıkamıyoruz sonuçta.Götürüp mis gibi yıkayıp getiriyorlar ayağımıza kadar.Halılarınızın keyfini çıkarın,baktıkça içiniz açılsın.Boşverin örtüyü falan.Tabi tercih sizin.

X