hala zayıflamayanlar buraya

00ecmel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2009
77
0
slm kızlar ben bugün bi karar verdim sizlede paylaşmak istedim boyum 1,60 kilom 68 2 çocuk annesiyim hayatımda hiç 68 olmamıştım vede takındı oldu bana ideal kilom 58 di yani 10 kilo vermem lazım son bir aydır denemediğim bişe kalmadı budan bir yıl önce 50 kiloyo düştüm nasılmı bazılarınız çok şaşıracak eminim çikolata yiyerek zayıflamıştım ama selülit yaptı vede aldım gerçi alerjimden dolayı kordizon vurunmuştum meğer kilo yaparmış neyse asıl konuya geçecem ben anladımki sadece beyinde bitiyor yani psikolojik tamamen hergün sabah uyundığınızda biraz zayıflamışım diye düşünelim inanın veriyorum veriyorum demekten başka çaremiz yok gibi gözüküyor tabi mutlaka sofradan doymadan kalkmamız lazım göbeğimiz şişene kadar yemek yok ne dersiniz bana katılan varmı :1hug:

ben hormon tedavısı goruyorum ne kdr dıkkat etsemde veremıyorumm

geçmiş olsun canım umarım verirsin sadece takıntı yapma benim tavsiyem bu kilo alıyorum veremiyorum dedikçe alıyoruz tabiri caizse su içsek yarıyo doymadan kalkmayı dene vede bol su tüket umarım verirsin

valla benim anlayamadığım çikolata yiyerek nasıl verdin tamam beyinnde bitiyor ama yinede olmaz gibi geliyo yaa

geçen yıl vermiştim bilerek değil o zamanlarda zaten vermeye ihtiyacım yoktu 58 den düşmüştüm 50 kiloya hiç yakışmamıştı çok çirkin olmuştum idealim 58 ama şöle verdim o zamanlarda çikolataya aşırı düşmüştüm sabah kalkar kalkmaz bi paket çikolata yanında şekersiz sütsüz kahve akşamda sık sık böle yaptım iştahım gitmişti bişe yiyemiyordum bağımlılık yapmıştı ama selülitte yaptı bıraktım zaten çok zayıflamıştım diyet yapmak için değildi hatırlatırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…