hala umudumu yitirmedim ama artık daha iyiyim teşekkürler kızlar

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
37
kızlar bilenler bilir ilk bebeğim eşim istemediği için aldırıldı çok acılar çektim canım yanmadı yüreğim yandı bir süre sonra üzüntününde sebep olduğu bi problem yaşadım çikolata kisti oluştu vücudumda bi amelyat geçirdim çikolata kistini bilenler sadece adet döneminde büyüdüğünü ve oluştuğunu biir ben adet döneminin dışında oluşan bi kistle karşı karşıya kaldım ilk bakıldıında 3.5 bilemediniz 4 cmdi ancak ertesi salı tam bir hafta sonra amelyat ile alındığında 11 cm olmuştu çok üzüldüm nese birsürüde yavrulamıştı kasım ayında amelyat oldum mart ayında çok şükür hamiş kaldım bi süre sonra malesef düşük yaptım aynı ay kuzenide eşimin hamiş kalmıştı benim onu kıskandığıma dair iğren iftiralarda bulundu kaynanam nese geçti gitti o bebişini şükürler olsun sağlıkla aldı kucaana ikimizde ikizlere hamiş kalmıştık onunkilerden biri karnnda öldü benim meleklerimse düştüler onada çok üzüldüm neyse 1 yıl sonra kistim tekrar etti yine hastahanelerde yattım 15 gün fln daha sonra bir gün dru aradım kürtajımı yapan dr ona ondan nefret ettiğimi anlattım çünkü istemediğim halde eşin istedşiği için yapmak zorndayım dedi koca bi yalan söylemiş bana anliicanız neyse onu aradıktan snr birazdaha rahatladım tabi burda bulunan siz dostlar benim her geçen gün daha ii olmam için bana yardım ettiniz teşekkürler hepinize acım birazdaha hafifledi geçmedi tabii ama artık daha iyiyim ve daha sağlıklı bi kadınımpsikolojik açıdan doğğal olarakta gelevcek yavruma daha sağlıklı bi anne olacağım teşekkürler kızlar destekleriniz için......
hepimizin meleklerinin pati pati gelmesi dileğiyle

canim cok uzuldum gercektn ama ilk bebeginde boyle bir karari nasil verdin onca evlat hasretiyle yanan varken...keske esini dinlemeseydin...insallah bundan sonra rabbim gonlundekini verir ...cok uzuldum senin adina eminimki esinde cok pismandir....ama unutmaki doktorunun sucu yok bunda canim sen ve esin vermissiniz karari o da gorevini yapmis...tekrar takrar gecmis olsun...melegin gelsin insallahen yakin zamanda...

canım teşşeküür ederim drun haalarından biri ben bilmiodum eğer ben istemezsem almaması gerekiyomuş birde melepğimi alıp gözümün önüne koydu bütün bunlar daha çok yıprattı beni ki ben istemedim hiç eşimin isteği üzerine oldu cahiilğime geldi şimdi olsa kresseler yapmam ayrıca şuand meleğimi bekliyorum dört gözle onun geleceği günü gel meleği gel pati pati
ayrıca sen hep kızardın bana hadi toparlan die saol canım iiki okadar kızmışsınki kendimi daha rahat toparlanmaya gayret gösterdim ve olduda saool canım

canım teşşeküür ederim drun haalarından biri ben bilmiodum eğer ben istemezsem almaması gerekiyomuş birde melepğimi alıp gözümün önüne koydu bütün bunlar daha çok yıprattı beni ki ben istemedim hiç eşimin isteği üzerine oldu cahiilğime geldi şimdi olsa kresseler yapmam ayrıca şuand meleğimi bekliyorum dört gözle onun geleceği günü gel meleği gel pati pati
ayrıca sen hep kızardın bana hadi toparlan die saol canım iiki okadar kızmışsınki kendimi daha rahat toparlanmaya gayret gösterdim ve olduda saool canım

canim benim toparlanmana sevindim...esin ne durumda peki pismanmi yoksa memnunmu yaptigi seyden????
bu arada doktoruna hayret ettim sen istemeden hicbir doktor alamazdi senin bebegini nasil yapti bunu..????

eşim pişman olmazmı ne psikolojik açıdan %100 toparlandım sonuçta nede fiziken o çok üzülüo durumumuza inanırmısın 2 3 ayda 2bin tlden 300tl kaldı dr masrafı gerisi hep dediim gibi dra oyüzden nefret ve kızgınlık doluyum açıkçası neyse daha iyiyim ya şuanda önemli olanda budeğilmi zamanla inşallah dahada ii olucam

amin nerde ewlAat diye yanan anne varsa cümlemize nasip etsin rabbim inşallah pati pati gessinler artık
çok beklettiler annelerini teyzelerini

canım benim allah yar ve yardımcın olsun sabır versin dayanma gücü versinn sana ve eşine sağlık versin hayatımız keşkelerle doldu ama keşke demekde doğru değil.eşin belki hayatının hatasını yaptı ve buzamana kadar yaşadıklarınız belkide eşinin hata yaptığını anlaması içindir vardır bizim bilmediğimiz bi hayrı inş en yakın zamanda hayırlı sağlıklı bi bebeğin olur canım.

canım benim geçmiş olsun Rabbim tez zamanda iyileştirsin seni de sanada bebişin pati pati gelsin inşallaaahh..hem o nasıl kaynanaymış öyle..halden anlamaz birisiymiş sanırım..neyse tekrar canını sıkmayım canım..sen arkada kalanları silmeye çalış biliyorum zor olacak ama beyaz bi sayfa aç geleceğin için..sonra tedaviye başla ve bize tatlı bir vey iki yeğen doğur tamam mı canım benim..kendine iyi bak..hem bazı dr lar bazı kistlerin hamilelikle geçtiğini söylüyolar..inşallah tez zamanda hayırlısıyla hamile kalırsın,hem kistlerinden kurtulursun hemde sağlıklı sıhhatli bebiş ya da bebişler dünyaya getirirsin..amiiiinnn

şekercim şimdi bişi yazacam site kapanacak olmadı ben gece 12 den sona yazıyım içimde kalmasın hem kocana hem dr una diyeceklerim var gerçi demesemde olur anlayan anlar dimi sen merak etme rabbim sana daha güzel daha saglıklı daha hayırlı bebişler verecek sen duanı bırakma

yaşadığın şeyler çok üzücü.umarım o patili bebişlerini eeeeeeennnnnnnnnnnnn kısa zamanda alırsın kucagına.o kocanada doktorunada sıralamayı bende arzu ederdim.ah şu erkek milleti.sen sabırlı ol. umudunu yitirme.inş güzel haberlerinide yazarsın.kocana doktoruna ve kaynanana:eek:klava::eek:klava:

canlarım ben gherkese teşşekkür ediyorum herkes benimle yanımda sizler tabiki bu herkes rabbim kimseye yaşatmasın ewlatla sınamasın aselim senin durumun nebitanem merak ettim seni

X