hala regl olmayan var mı?

fxuxsfxuxs

yanılsamalar ülkesi
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
2.482
11
45
kızlar ben hala regl olmadım 15 nisanda doğum yaptım hala tık yok aslında iyi böyle ama bu aralar karnım bi tuhaf ağrıcak gibi sanki olsam rahatlayacağım
benim gibi hala olmayan var mı

ben de 15 nisanda dogum yaptım
ben de olmadım
amaaannnnnnnnnnn çok da memnunummm walla halimden

Ben doğumdan sonra yine düzenli şekilde regl oluyorum.hamileyken ne kadar da rahattım:)şimdi bir de bu sıcaklarda hiç çekilmiyor..

ben de 10 nisanda doğum yaptım bende de ala tık yok
olmak istiyorum ben ya
sanki rahatlıcakmışım gibi gelio

OFFF ya sormayin menopoz doneminde annemle dalga gecerdim simdi ayni o durumdayim olma tarihlerimde karin agrisi cekiyorum ama yok 23 nisanda dogum yaptim gorumcem subat ortasinda yapti oda olmamis normalmi adetimizin boyle gecikmesi

benim 40 ım çıktı hemen oldum 12 nisanda doğum yaptım sezeryanla temmuzun başındada spiral taktırdım önce tam 5 gün olurdum şimdi 10 veya 12 gün oluyorum bıktırdı artık anlayacağınız 5 gün iyide 12 gün hiç çekilmiyor

bende 13 nisanda doğum yaptım temmuz sonuna kadar olmadım ramazanın ilk günü oldum birde .sıkıntı ediyordum bende oh valla oldum rahatladım göbeğim 5 aylık gibiydi küçülmeye başladı nihayet.birde ağustosta doğumda olmadığım kadar çok oldu şaşırdım düzene biniyor şükür.bu benim 3. doğumum diğer ikisinde normal doğum yaptım hemen kırkım çıkmadan tekrar görürdüm bundaki geçikmeyi sezeryana bağladım bilmiyorum belkide yanlıştır ama oluyor böyle gecikmeler hemen olmuyor anneler çok duyuyorum bunu.

ben mart annesiyim 13 martta sezeryanla doğum yaptım hala regl olmadım benim annemde kardeşimden sonra 1 sene regl olmamış bende ona çektim herhalde

ben de nisanda doğum yaptım hala olmadım regl. aslında gelse rahatlarmışım gibi geliyor. belki kilo vermeye de yardımcı olur.

bende 18 nisanda doğum yaptım henüz regl olmadım olayım artık sırf şu göbüş biraz insin diye istiyorum ama birde inmezse mahvoldum demektir nasıl gidecek bu göbüş offf offf
senağlama

merhaba füsfüs ben de 3 Nisan da dogum yaptim ama ben de ilk defa gecen hafta regl oldum.Merak etme seninki de yakinda gelir herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…