Hala midesi bulanan varmı aranızda..?

cerennur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
77
0
arkadaşlar ben 15+4 haftalık hamileyim ve şubat annesiyim. hala çok fazla bulantılarım oluyo. merak ediyorum aranızda hala midesi bulananlar varmı? yoksa sadece benim mi bulanıyor?:1no2: benneyaptımki bu arada yanlışlıkla 2 konu açmışım arkadaşlar. ama birini değiştirmeme rağmen başlık değişmedi yönetici arkadaşlar düzeltir umarım.. yaptığım yanlışlıktan ötürü özür diliyorum ...

Son düzenleme:
13 haftalık hamileyim ve şubat 25 diyor netteki hesaplayıcı dr 28 diye yazdı sanırım son güne kadar bulantılarım devam edecek bıktım ya heryere çıkarıyorum. psikolojim bozuldu dışarıya çıkamıyorum korkudan. dr rahatlatıcı şurup verdi ama nafile hiç faydası olmuyor, bulantım olmasa harika bi hamilelik geçireceğim ...............

geçmiş olsun arkadaşım seni çok iyi anlıyorum umarım yakın zamanda geçer bulantıların. çok zor bir durum. bende aynıyım. ama bazılarında hiçte olmuyo bulantı. onlarıda kıskanmadan geçemiyorum doğrusu..

sağol sanada geçmiş olsun ben 2 saat önce acilden geldim sabah gittik serum taktılar ilaç verdi geçmezse haftaya hastaneye yatıracak.bazıları çok şanslı dediğin gibi hiç midesi bulanmıyor ama ben iç organlarımı lavaboda bırakıyorum sandım. geçecek bugünler de hoşçakal

benimde bulantım geçmişti şu son bir haftadır tekrar başladı ya bebişim gelişmicek diye korkuyorum.neden böyle oldu anlamadımsenağlamasenağlama

benimde bulantım geçmişti şu son bir haftadır tekrar başladı ya bebişim gelişmicek diye korkuyorum.neden böyle oldu anlamadımsenağlamasenağlama

aynı dertler le boğuşuyoruz arkadaşım çok geçmişolsun. allah hepimizin yardımcısı olsun. ben o kadar fena oluyorum kianlatamam. ya gerçekten içim çıkcak gibi oluyo.. bebek gelişmesine gelince; ben onu doktoruma sorduğumda bebek gelişir dedi. ne bilkiyim şimdi açıkcası bende korkmuyo değilim:1no2:

arkadaşlar benimde mide bulantım vardı öğürmekten içim çıkıyor sanıyordum
son 2-3 gündür oldukça azaldı, inşallah zamanla hiç kalmaz diye dualar ediyorum, mide bulantısı gerçekten çok kötü insanın dünyası kararıyor işe gelip gitmek işkence oluyor hele istanbul gibi bir yerde otobüslerde rezil oluyor insan
Sizleri çok iyi anlıyorum umarım hepimiz sağlıklı hamilelikler geçiririz

bazen bittiğimi hissediyorum
canım çok acıyor
11 kilo verdim 15+6 yım
geçmek bilmedi
sabah 3 4 uyanıyorum mide ağrsıyla ağlıyorum
Allah hepimize kolaylık versin

çok geçmis olsun arkadaslar, Allah yardimciniz olsun, insallah bu mide bulantilariniz geçer artik, tahmin edebiliyorum çok zordur heralde.bilmiyorum nedendir acaba ama ilk hamileligimde bir kere olsun midem bulanmadi ve bu hamileligimde aynisi, hatta doktora bile sordum acaba normal mi diye.
size tekrar geçmis olsun arkadaslar, 3 üncü aya kadar mide bulanti olur derler, yakinda kurtulursunuz bu sorundan insallah.

çok geçmis olsun arkadaslar, Allah yardimciniz olsun, insallah bu mide bulantilariniz geçer artik, tahmin edebiliyorum çok zordur heralde.bilmiyorum nedendir acaba ama ilk hamileligimde bir kere olsun midem bulanmadi ve bu hamileligimde aynisi, hatta doktora bile sordum acaba normal mi diye.
size tekrar geçmis olsun arkadaslar, 3 üncü aya kadar mide bulanti olur derler, yakinda kurtulursunuz bu sorundan insallah.

çok teşekkür ederim arkadaşım. üç ayı çoktan geçti ama hala devam ediyo bulantılar.. doktor normal diyo. her bünye bir olmazmış. senin gibi olmak için neler vermezdim bilsen. çok sevindim midenin bulanmamasına.hihoyyyt birazda kıskandım yerimseniben ama olsun bebişlerimizi sağ salim kucağımıza alınca hepsi geçel inşallah.:Saruboceq:kaydirigubbakcemile5

kıslar hepinize geçmiş olsun . benimde uzun zamandır hiç midem bulanmıyordu bugün ne olduysa anlamadım sabahtan beri midemle boğuşuyorum. kahvaltım öğle yemeğim hepsi boşa gitti. bebeğim bugün hiç birşeyi kabul etmiyor. nedenini anlayamadım gitti.

benim de bugün midem çok bulandı durduk yere, önceden bir kokuya karşı olurdu, eee şimdi hiçbişey yokkken oldu Allah Allah,, anlamadım gitti..

arkadaşlar ben 15+4 haftalık hamileyim ve şubat annesiyim. hala çok fazla bulantılarım oluyo. merak ediyorum aranızda hala midesi bulananlar varmı? yoksa sadece benim mi bulanıyor?:1no2: benneyaptımki bu arada yanlışlıkla 2 konu açmışım arkadaşlar. ama birini değiştirmeme rağmen başlık değişmedi yönetici arkadaşlar düzeltir umarım.. yaptığım yanlışlıktan ötürü özür diliyorum ...

Ben 16-17 haftaya kadar midem bulantısı yaşadım, hatta ben kusuyordum...:teselli:

ben ilaçlarla ayakta duruyorum ve serum su ve kilo kaybım var bulantı ve kusmalarım devam ediyor herkese geçmiş olsun ama benim ki geçmeyecek galiba ve parmak kadar çocuk doğurmaktan korkuyorum ultrasonda baktı dr ve kilosu normal hareketleride öyle ama ben yinede endişeleniyorum.

X