hala kırmızı kart yemedim kızlar ,,,,,,,

esmer06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2009
68
0
kıslar buğün tam 27 .günüm genelde 25 günde bir regl olurum henüz giden giden bişey yok ama sarı akıntım var sanki karnımda da bi dolgunluk hissi var arada böbreklerimmi yoksa kasıklarımmı tam olarak anlayamadığım bi sancı var hafif ama ..bu ay düşük bi ihtimal ama benim içimde sanki bu ay hamileymişim gibi bu duygu var siz ce test yapmalımıyım

ayyyyyyy canım benim çok heveslendim şimdi test yap bakalım ama kan testi

canım daha yaptırmıycam bi kaç gün daha geçsin sonra hüsran oluyor .sabretmeyi deniycem umarım çok taktığım için gecikmemiştir

canım benim 5 gün gecti evde test yaptım cok hafifi cizgi cıktı bugun yaptım tek cizgi cıktı ben bişey anlamadım pazartesi günü doktora gitcem artık hayırlısı olsun

ya canlarım benim daha öncede böyle oldu hatta belirtilerim vardı ama sonuç negatifti bu sefer de karnımda aşırı şişlik kabızlık ve dolgunluk var eğilince sanki agrı oluyor gibi belli belirsiz bişey var başka da bir belirti yok allahım isteyen herkesin gönlüne göre versin

ya canlarım benim daha öncede böyle oldu hatta belirtilerim vardı ama sonuç negatifti bu sefer de karnımda aşırı şişlik kabızlık ve dolgunluk var eğilince sanki agrı oluyor gibi belli belirsiz bişey var başka da bir belirti yok allahım isteyen herkesin gönlüne göre versin

amin canım ben malasef hamile degilmişim bügün regl oldum inşallah bi daki aya hayırlısı olsun herkez icin sen test yaptınmı

benim de normal zamanda 4. günüm olması gerekti ama hala gelmedi.Kasıklarımda ufak tefek hareketlilik var o kadar.Hamile olma ihtimeli de çok düşük çünkü eşm korunuyor ama son anda kullanıyor kondomu..Yine de aklıma gelmiyor değil.Hayatımda hiç gecikmemişti adetim..

kızlar yok ben test yapmadım korkuyorum tek çizgi çıkacak diye bide ezcacıdan utanıyorum artık ya..ben bu ay çok agrı kesici kullandım sinüzit için ondan sonra adet bitiminden yaklaşık 12 gün sonra iki akşam lekelenme oldu .acaba o kanama adet tarihimi değiştirmiş olabilirmi o yüzden mi geç kaldı emin olamıyorum bi akıl verin ya nolur surgam adlı ilaç yaparmı lekelenme ..günde 2 tane içtim .

bide kızlar bişey söyliycem ama utanıyorum yaa,,böyle sanki vajinadan hava çıkar gibi sanki baloncuk çıkıyormuş gibi oluyor sizce bu neden oluyor oturuken daha çok oluyor

canım lekelenmenin sebebi ilaç olabilir, kan sulandırıcı bir ilaç, adet gecikmesi yapmaz denir ama ağrı kesici ve antibiyotik kullandığımda benim adetim gecikebiliyor, bu ilaçlar hormon yapımında kullanılan bazı maddelerin üretilmesini engelliyor olabilir ben öyle düşünüyorum... yalnız gebelikte kullanılması yasak surgam ın.

vajenden hava gelmesi de ilişki sonrası olabileceği gibi, vajenle mesane arasında veya vajenle rektum arasında fistül( bir çeşit bağlantı,tünel) olabilir ki bu düşük ihtimal seni korkutmak istemem

kızlarr ve grenmoon az önce dayanamadım ve test yaptım ama yine tek çizgi fakat ben hala adet olmadım kasıklarımda hafif sancı devam ediyor yaaa delircem artık varsa var yoksa yok diyorum ama kafayı takmaktan vazgeçemiyorum bu arada ayaklarım buz gibi günlerdir acaba üşüttümmü ???bu yüzden mi hala kırmızılar gelmedi

beklemek çok zor biliyorum ama 2-3 gün bekle olmazsa kadın doğum doktoruna bir görün, bazen 1 hft gecikene kadar idrar testlerinde çıkmıyormuş, doktorun kan testini de ister hem.

Bende bir sefer geciktim sevindim ama hüsranla sonuclandi...ben her ay 2 gün önce olurdum...ve o ay bekledim olmadi, 1 gün sonra oldum...hemen kaptirma kendini üzülürsün ama insallah hamissindir canim..

inşallah kızlar ama doktora gidemiycem çünkü şu anda hiçbir sosyal güvencem yok ,daha önce 3 ay tedavi gördüm klomen kullanarak ama sonuç vermedi sonra işten çıktığım için tedaviye devam edemedim ssk bitmişti.yumurtalarım fazla gelişmiyordu.doktor klomen kullanımdan sonra da olmazsa kanallarıma bakacaktı birde rahim filmi falan çekilecekti ama malesef yarıda kaldı tedavim.aslında bende son zamanlar aklımdan çıkarmıştım bu bebek fikrini bazı problemlerden dolayı ama bu ay birden içime sanki hamileymişim gibi doğmuştu ..çok üzülüyorum tedavide olamıyorum bebişimde kendiliğinden gelmiyor

arkadaslar bende 2 aydır klomen tedavisi gördüm +glukophage kullandım ama yumurtam oluşup sönmüş doktor öyle dedi adet olunca rahim filmi çekip iğne tedavisine başlayacagız dedi ayın 21inde adet olmam gerekiyordu ama hala olmadım acaba bu durumdada hamile olabilirmiyim bi mucize olurmu acaba böyle benim gibi durumu olupta hamile kalan varmıdır acaba keşke bi süpriz olsada kanal filmine gerek kalmadan hamile olabilsemm

inşallah arkadaşım ben sade klomen aldım günde 2 kere 3 ay düzenli olarak ama işe yaramadı.senin gibi tam ileri tetkiklere başlayacakken yarıda kaldı yaklaşık 2 yıllık evliyim ilk günden beri korunmuyoruz ama malesef henüz bişey olmadı umarım senin durumun benden farklıdır imkanın varsa tedavine hemen devam et ve ara verme ...

pcoluyum cnm zaten tedavişart adeti bekliyorum işte hakkımızda hayırlısı ne diyeyimm

yaaa kızlar ben hala regl olmadım büğün tam 30.gün acaba şu ara lekelenme adet tarihimi mi değiştirdi anlayamıyorum hiçbir belirtim yok şuanda test yapmıştım geçen gün ama negatif haa birde şu karbonat testine yaptım az önce ama hemen dibe çöktü ne olu rbişey söyleyin ne yapmalıyım

X