Hâlâ hamile olma ihtimalim var mı lütfen dalga geçmeden cevap verin içim rahat durmuyor😔

kelebeks17

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2024
8
2
19
En son 3 temmuzda adet oldum 3 gün sürdü. erkek arkadaşımla 8 temmuzda yakınlaşma oldu ama hani hamile kalma ihtimalim neredeyse imkansız bir şekilde. Ufak da olsa bir ihtimal olduğu için yakınlaşmamızdan 46 saat sonra Ella ertesi gün hapı kullandım. Adet olmam gereken tarih 7 Ağustostu ama olamadım 10 gün geçti yine olamadım. Adet gecikmesinin 7. Ve 9. Günlerinde idrarda gebelik testi yaptık ancak negatif çıktı. Bu arada en ufak herhangi bir gebelik belirtisi ( memelerde şişkinlik, karın ve kasıklarda ağrı, kusma, mide bulantısı vb. ) yok. Sadece 29 Temmuzda kahverengi bir lekelenme oldu onun da ella hapından olduğunu düşünüyoruz. 19 Ağustosta kanda beta-hcg testi yaptık negatif çıktı. Hamile değilsin dedi. Doktor tarlusal verdi. Kullandım bittikten 2 gün sonra adet oldum. Adetim de 6 gün sürdü ve normal seyrindeydi. Anormal bir durum yoktu. Yorumlarınızı yazar mısınız çok kafaya takıyorum.

E adet olmuşsunuz?

Bi de ben şeyi anlamıyorum, böyle 2 genco sevgili oturup beraber idrar testi yaparken hiç birbirinize bakıp "ulen biz napıyoruz nasıl hamile olcaz şu fafenkten" demiyo musunuz?

Adet olmuşsun ve DOKTOR hamile değilsin demiş. Biz ne dersek diyelim ikna olmazsın bence 9 ay bekle bakalım doğacam mı diye
Kanda beta hcg testi negatif çıkıp adet görüp de hamile olan tek kişi ben olmamam herhalde değil mi testleri erken yaptığımızı da düşünmüyorum. Adet gecikmesinin 12. Günü yaptırdık. Laboratuvar da yanlış sonuç verecek değil.

Kanda beta hcg testi negatif çıkıp adet görüp de hamile olan tek kişi ben olmamam herhalde değil mi testleri erken yaptığımızı da düşünmüyorum. Adet gecikmesinin 12. Günü yaptırdık. Laboratuvar da yanlış sonuç verecek değil.
Eee madem biliyorsun lab yanlış sonuç vermez neyi sorguluyorsun burada hala??

X