hakliydiniz bayanlar

bahtsizbedeviiiii

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2022
19
-1
26
merhaba bayanlar
daha once anlatmıstım asagıda bahsettigim iliskimi bitirdim ondan oncesinde bu konuyu sureklı cinsellige getirmesinden de bahsettim tamam bi daha olmaz dedi ve aramız biraz sogudu sonrasında kendisi de hic israrci olmadi iliski bittikten sonra. fakat sosyal medya hesaplarindan bana gondermeli seyler atiyor
merhaba bayanlar
lütfen bana düşüncelerinizi belirtin
daha bir haftalık ilişkimde sevgilimle normal muhabbeti çok az ediyoruz sürekli lafı temasa cinselliğe getiriyor ama bana değer veriyor gibi de sizce ne yapmalıyım güvenmeli miyim

merhaba bayanlar
daha once anlatmıstım asagıda bahsettigim iliskimi bitirdim ondan oncesinde bu konuyu sureklı cinsellige getirmesinden de bahsettim tamam bi daha olmaz dedi ve aramız biraz sogudu sonrasında kendisi de hic israrci olmadi iliski bittikten sonra. fakat sosyal medya hesaplarindan bana gondermeli seyler atiyor
Görmemezlikten gelin

Aklı şeyinde evrimini tamamlamamış canlı türü
Engelleyin

A
merhaba bayanlar
Beyninin tek bir hücresine bile takmaya gelmez o derece gereksiz biri niye düşünüp duruyorsunuz ki :)

X