Haftaya nişanım var çok vesvese geliyor dua yardımı istiyorum

itsgalatea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2022
1.428
869
Herkese güzel günler dilerim.İçim sıkışıyor gibi oluyor.sözlümün Hatalarını düşünüp kafamın içinde kurup sürekli onunla ayrılma konuşması yapıyorum.Veya ayrılırsam ne olur diye düşünüyorum.Korku, endişe hepsi bir araya geldi.Sorun olacaksa ilerde Allah şimdiden kabime göstersin diyorum ama şeytandan mı bu vesveseler bilemedim.ne okusam da bu durumu atlatsam ? Yardım eder misiniz ?

Vesvese değil de beyniniz size olmaz diyordur belki. Kalbinize gösterilmesi yerine artılarını eksilerini tartsanız ya? Sorunların hiçbiri düzelmiyor çünkü, düzelmesi için pek bi sebep yok.

Yanlış trene binmeyin.Donus yolu çok masraflı olur .Aile büyüklerinizle oturup istişare edin.Sozlunuzun yanlış davranışlarını etraflıca değerlendirip kararınızı bildirin

Konu sahibi terapi almak istiyormus ama maddi durumda dolayi olmamis, en son nisanlisini Cok kadinli ortamda calistigi icin kiskandigini yazmis, konu daha cok ruh sagligi ile ilgili bence Orangegreysky

sözlünüzün hala hatalarını düşündüğünüze göre değişen bir durum yok demek ki ilişkiniz de sizin acılarınızı silecek, kafanızı netleştirecek davranış ve tutumları yok demektir. Neden bunu kendinize yapıyorsunuz ? İlerde dönmek daha büyük ruhsal sıkıntılar yaşatacaktır size. Terapi maddi açıdan alamıyorsanız devlet hastanelerin de yada fakülte hastanelerin de işini iyi yapan doktorlar var onları araştırıp bulun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…