Hafta içi düğün, sizce?

Gelmek isteyen her türlü gelir istemeyene haftasonu için de bahane çok.
Ben de pazartesi yapmıştım bu arada.
Görmek istediğim herkes yanımdaydı.
İnsanın seveni asıl o zaman belli olur bence :)

Ben olsam başka bir salonda düğün yapardım. En mutlu günümde yanımda olamayacaksa insanlar ne anlamı var düğünün. Birlikte eğlenmek önemli değil mi?
İlla o salon diyorsanız ekime erteleyin.

Ekim basinda evlendim yazdan kalma sicak vardi resmen,arkadasimin haziran ayinda kir dugunu oldu bir yagmur vardi ki nereye kacacagimizi sasirdik tamamen sans isi.aradaki fark gercekten fazla ama pzt calisan birinin dugune gitmesi epey zor,ben cslisirken hafta arasi dugun gibi organizasyonlara hic katilamadim

Bunu söylemeye gerek bile duymadım, altın için gelen kuru pasta da yer. Yolda gördüğüm herkesi çağırıyorum, hiç biri altın getirmeyecek eminim. İş yerimdeki hademeler, apartman görevlileri de dahil herkesi görmek istiyorum. Elbette altın beklemiyorum onlardan da..hepsi yesin, içsin, eğlensin istiyorum.
Ayrıca nişanlımın memleketinde nikah yapmayı kabul etseydim asıl o zaman bir dolu altın gelecekti. Tek erkek. Umrumda değil, orada nikah yapmak istemiyorum, bitti.
Bir siz anladınız beni, sağolun.

O zaman siz nasıl isterseniz öyle yapın. Gelen gelir.
İçine sineni yap. Düğün senin. Burada hepimiz kendimize göre fikir beyan ediyoruz.
Nasıl mutlu olacaksanız öyle yapın. O son yer dolmadan tutun salonu. Mutluluklar.

Benim de düğünüm hafta içi oldu.Ağustosun sonunda.Olabilir ne olacak hele arada 8 bin fark varsa kesinlikle hafta içi yap o paraya başka şeyler alırsın.

Ekim aynin haftasonu fiyati ile eylul ayinin haftasonu fiyati ayni degildir.ekim daha dusuktur.
Nikahida havuz basinda kiymaz icerde kiyarsin havaya gore.
P.tesi herkese sorun.en bekledigin insan dahi gelemeyebilir.
Haftasonu yap ekimde yap

Gerci artik dugun salonunu tercih edende yok.otel degilse.
Nikah yap ardindan akranlarinzla sazli sozlu eglenceli 1 yemek.after party belki.
Sabahina balayi.

bizim 2 düğün oldu 2 ayrı memleket olduğu için.. biri hafta içi biri haftasonuydu

gelen yine ayarladı geldi, gelemeyen yine gelemedi...

siz kendinize nasıl uygunsa öyle ayarlayın, katılmak nasip işi biraz da..

ben olsam 8000 tl'den yana oyumu kullanırdım :) az buz para da değil..

Öğretmensin diyelim, aldığın maaş tahminen 3bin civarı.
Eşinin 3 katı kazandığını yazmışsın.
Eşin asgari ücretten bile az kazanıyor bu durumda. Onun mesleği ne?

H içi olunca il dışından gelen kısmı zor gelir hele de pzt
Ancak ekimde de yagıs olabilir Yine tadt alamazsınız. Ben eylül diyorum. Ya da baska yer

Öğretmensin diyelim, aldığın maaş tahminen 3bin civarı.
Eşinin 3 katı kazandığını yazmışsın.
Eşin asgari ücretten bile az kazanıyor bu durumda. Onun mesleği ne?
Ek ders ve nöbet ücretim ve özel derslerimle beraber 4700 lirayı buluyor aylık gelirim. Eşimin maaşı 1750. Bazı aylarda da 200 lira prim alıyor. Mesleği satış danışmanı.

Ek ders ve nöbet ücretim ve özel derslerimle beraber 4700 lirayı buluyor aylık gelirim. Eşimin maaşı 1750. Bazı aylarda da 200 lira prim alıyor. Mesleği satış danışmanı.
Naptınız düğünü nasıl geçti

Yorum yazan arkadaşlar, konu eski konu. Araştırma inceleme için hortlatıldı. Evlendim.

Pazartesi dugun zor olur ayni sehirde olanlar icin bile.
Ben olsam ekime birakirim ya da baska salon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…