hadı kızlar esınızı veya sevgılınızı anlatın

almxixra

zuzum
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2008
523
2
38
nedense baskalarının ılıskısı dıkkatımı cekmıstır.hemen hemen herkes gıbı esımle aramdakı ılıskımı baska cıftlerın ılıskılerındekı bırlerındekı davranısıyla kıyaslama yapmısımdır.bak su arkadasın esıne sunu almıs bak öbürü bunu.o arkadasın esını yemege götürmüs gıbı.sankı benımkı yapmıyomu elbette yapıyo.hemde bazen akılalmaz sürprızler.hanımlar galıba bız bıraz ac gözlüyüz yetınmesını bılmıyoruz.o yüzden ıstedım anlatın beklentılerınız neler.o nasıl bırı.ben esım deyınce cok düzgün bır ınsan gelıyor aklıma.dürüst sorumlu bana baglı sadık daha neler anlatayım.daha aksam öptüm yanagından ve dedımkı suan tvde dansöz var nezamandır senı ızlıyorum kafanı kaldırıp bakmadın bıle.hanımlar böle kücük ayrıntılar önemlıdır benım ıcın.cok mutluyum onunla.haa unutmadan sınırlı kıskanc huysuz takıntılı tarafları yok degıl.benım hayat arkadasım ıyısıyle kötüsüyle böyle.hadı sımdı sıra sızde anlatın :asigim:

ilk defa bi topiğe ilk yazan ben oluyorum...hadi bakalım hayırlı olsun...benden bi adım öndesin...buna benzer bi konu açmak üzereyken senin başlığı gördüm...ben de mutluluğunuzu anlatın biraz da diye bi konu aççaktım..Eşim deyince akan sular durur çünkü o tek kelimeyle mükemmel bir eş ve mükemmel bir baba...şükür onu bana verene diyorum başka bişey demiyorum...17 yıldır evliyiz bi kez bile illallah dedirtmedi daha ne olsun...görüşmek üzere...hoşçakalın...:asigim:

canım yaa senden önce baslattım madem sende böyle bısey düsünüyodn ortak konumuz olsun ok.bakalım kım ne yazcak sende takıp et

İnsanın aşkısı ömrüsü olmalı, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı…aşık olduğu bir aşkı olmalı!
ablamda kaldığımızda Sabah gözlerini açtığında, yanında olduğunu görüp, şükürler etmeli Yaradana. Koklamalı saçlarını. Uyuyan aşkına şefkatle bakıp, usulca dokunmalı yüzüne, varlığını hissedebilmek için. Parmakları titremeli, incitirim korkusuyla. Sürekli çağlayan bir pınar olmalı gönlü…kramplar girmeli midesine, onsuzluk aklına geldikçe!
Rüzgar onun kokusunu getirmeli, yağmur onun sesini. Elleri yanmalı ellerini tutabilmek için. Akşam onu görecek diye, pırpır etmeli yüreği. Kelebekler gibi olmalı insanın kalbi. Ayakları birbirine dolaşmalı heyecandan, eve dönerken aşkısı ömrüsü. Beklemek asırlar gibi uzun gelmeli. Gelişi ile sonsuz bir nur dolmalı içine.
Yüzüne baktığında, konuşmadan anlamalı derdini, tasasını, öfkesini, sevincini, coşkusunu…vs. Güven duymalı, herşeyiyle. Başını göğsüne koyup, huzurla uyuyabilmeli, tüm düşüncelerinden arınmış olarak. Babası, abisi, arkadaşı, dostu, sırdaşı, anası, çocuğu olmalı…Şımarabilmeli yanında. Kıskanılmalı zaman zaman da…
Bir aşkı olmalı insanın!!!

Sabah yolcularken işine, içi acımalı, daha yollarken özlemeye başlamalı. Seni şimdiden özledim!!!
Akşam dönüşünü beklemeli sabırsızlıkla. Gözleri yollarda kalmalı ve kapıyı çalmadan açmalı…aşkla karşılamalı, hasretle sarılmalı boynuna, özlemle koklayıp, öpmeli, yıllarca uzak kalmışcasına! Her günü bir başka güzel olmalı yaşamın, bir başka özel, bir başka soluklanmalı her anında. Verdiği hiç bir şeyin yeterli olmadığını düşünüp, kahrolmalı, daha fazla ne yapabilirim diye düşünmeli. Mutluluk saçmalı etrafına.
Bir aşkı olmalı insanın, cennetten köşe almışcasına sevdiği, sakındığı, bakmaya kıyamadığı…Her bir hücresinden aşkın fışkırdığı, çölde okyanusu yaşadığı bir ÖMRÜ olmalı!!!

İNSANIN SENİN GİBİ AŞKISI ÖMRÜSÜ OLMALI, HANİ ABLAMLARDA KALDIĞIMIZ GÜN, HANİ SENİNLE BULUŞUP BENİ BEKLEDİĞİN GÜNLER, HANİ TAA BENİM İÇİN SAKARYAYA ÜNİYE GELİŞLERİN, HANİ BENİ HER SABAH EVDEN ALIP HER AKŞAM İŞTEN ALIŞLARIN VARYA BIKMADAN USANMADAN, İŞTE HERKESİN SENİN GİBİ AŞKISI ÖMRÜSÜ VE İLERDE EŞİ OLMALI ,. SENİ ÇOK SEVİYORUM ÖMRÜM SENİ ÇOK SEVİYORUM AŞKIM SENİ ÇOK SEVİYOPRUM KOCA YÜREKLİM

güven memeselesi inan çok zor ve bana o güveni 3 yıl önce verdi benim aşkım ve şuan ilişkimiz 5. Yılında çokta güzel gidiyor iniişli çıkışlı oldu çok tümsekli yollardan geçtik ama hiç ellerimizi bırakmadık... DOLU DOLU 5 SENE İNŞALLAH RABBİM 5 DEĞİL 50. SENELERİMİZİ BİLE GÖRMEYİ NASİP EYLERR, HUZUR MUTLULUK SAĞLIK VER BİZE RABBİM SEN BİZİM YUVAMIZIDA KURMAMIZI NASİP EYLEE BİZEDE MUTLUK YOLUNU GÖSTERDİĞİN GİBİ EVLİLİK YOLUNUDA GÖSTERR ÇOK SEVİYORUM BEN ÇOK AŞIĞIM ÇOK SEVİLİYORUM VE BİR DEDİĞİM İKİ OLMUYOR BEN BÖYLE DEĞER VEREN BENİ BÖYLESİNE ÇEKEN BENİ BÖYLESİNE KALDIRABİLEN TAŞIYABİLEN BİR ERKEK DAHA BULAMAM BUNDAN EMİNİM EVET HİÇKİMSE VAZGEÇİLMEZ DEĞİLDİR AMA BEN GERÇEKTEN ÖMRÜMSÜZ BİR GÜNÜ HAAYAL BİLE EDEMİYORUM ŞU BİR GERÇEKKİ ARADA SAYGI OLAN BİR İLİŞKİDE HİÇBİRŞEY YIPRANMIYOR BENİ YENİDEN HAYATA DÖNDÜREN TEK KİŞİ O BENİM YENİDEN YÜRÜMEMİ SAĞLAYAN BANA DEYNEK OLAN BANA GÜÇ KUVVET VEREN OYDU PES ETMİCEZ DEDİ SAKIN PES ETMİCEZZ VE BU YOLA BAŞ KOYUCAZ GÖR BAK NERELERE GELİCEZ BİZ DEDİ EVET PES ETMEDİK DÜZLÜĞE ÇIKTIK BAYAĞ YOL KAT ETTİK HEE OLMADIMI TABİKİ OLDU TARTIŞMALAR KÜSMELER SES YÜKSELTMELER YERİ GELDİĞİNDE AĞIRDA KONUŞTUK :KK43: AMA PİŞMAN OLMASINI ÖZÜR DİLEMESİNİ ÇİFT TARAFLI OLARAKTA BİLDİK HERZAMAN SEVGİMİZ AĞIR BASTI VE GALİP GELDİİ SEVİYORUZ TUTKUNUZ BAĞLIYIZ VARMI ÖTESİİ YOKK.. defalarca ayrildik ama her defasinda daha sevdik daha da kopamaz olduk çevremiz karsi çiktikça biz daha da kenetlendik ve çok mutluyuz HER ŞEY SEVGIYLE VARDIR bence AŞK geçse de sevgidir SEVDADIR ASIL OLAN "ELİM ELİNDEN HİÇ AYRILMİCAK AYNI YOLDA AYNI SEVGİVE AŞKLA YÜRÜMEYE DEVAM EDİCEZ YORULMAK YOK YILMAK YOK ONADA DEDİĞİM GİBİ HERNE OLURSA OLSUN ELİNİ BIRIKMAK YOK:) HEP DER SU İÇERKEN BİLE SAĞ ELİMDE SUYUM SOL ELİMDE BELİNAYIM OLUCAK HİÇ Bİ MAZERETLE ELİNİ BIRAKMİCAM DER YEVET BENDEDE MAZERET YOKKKKKK :asigim:

BAK BAŞIMIZA GELEN GEÇEN SENEKİ Bİ OLAYI ANLATİM SİZLEREDE BİRAZ GÜLÜN VE BİZDEKİ SEVGİYE Bİ BAKIN Şeniz

GEÇEN YAZ Aşkım 2 haftalığına yıllık izine çıktığı için tüm gün yine aşkımlaydım saat 10 gibi uyandım aşkım msj çekmiş sultanım ben uyandım kahvaltımı yapıp senin uyanmanı beklicem diye bende cevap attım aşkım uyandım kahvaltı yapıp giyinmeye başlicam 12 gibi çıkalımmı dedim tamam hayatım dedi..ben kahvaltımı yaptım süslendim fön çektim fallan ve hazırım die aradım taamam aşkım bende çıktım geliyorum sen kapının önüne in ben minübüse bin diyince bin dedi tamam dedim.o şirinevlerde bense zeytinburnunda oturuyorum olivyuma gidicektik neyse aşkımdan msj geldi ilk gelen minübüse bin aşkım die bende durdurdum ve bindim aşkımda o minübüsdeydi neyse olivyuma gittik gezdik dolaştık (güya güzel cicili bicili badiler alıcaktım bulamadım hiç) aşkım mertere gidelim orda bakalım dedim tamam hayatım dedi çıktık mertere geçtik ordada gezdik yok burdada beğenmedim yine gıkını çıkarmadı benim sevgilim hadi bakırköyde bakalım ozaman dedi biz merterden bakırköy minübüslerine bindik ve bakırköye gittik Şimdi çok iyi dinleyin beni asıl olay başlıyo minübüs durakta durdu bakırköyde ve ben indim gidiyorum ufuk nasılsa arkamdan gelirdie kalabalıktan uzaklaşim die yürüyorum sonra ufuğun kolundan tutim dedim öle yürim dedim 3 4 adım attım ve kendi kendime diyorumki ufuk zayıf değildiki ve kolları kıllı değildiki döndüm gülerek aşkıma bakim dedim dönmemle yanımda başka bi çocuğu görmem bir oldu ve ben hiç tanımadığım bi çocuğun kolundayım 27 28 yaşlarında biri sırıtarak bana bakıyo ve hala adım atıyoruz bakırköy istanbul caddesinde bi durdum bi afalladım gözlerim faltaşı gibi açıldı özür bile dileyemedim çocuktan kalakaldım tutuldum sanki arkadan ufuk bağırıyo şşşt ne oluyo diye hızlı hızlı gelio ufuk sakın dedim sakın ben yanlışlıkla sen sandım o bişi yapmadı dedim (korktum) sen nerdesin iki saattemi geliosun yanıma dedim yaşlı teyzeler vardı onlara yol verdim geçmeleri için dedi ve dediki yolda yürürken etrafına baksana kendini kaybediyorsun yolda yürürken dedi bağırdı sesimi çıkaramadım haklı olduğu için ee çocuk 5 yıllık sevgilisini başka kişinin kolunda ve göz göze bakışırken gördü ve yarım saat tribini çekmek zorunda kaldım... bakırköyde ablamlarla buluştuk onlarda geldi yanımıza ablamın iş görüşmesi vardı THY'DE ve kabul edilmiş işe sonra olanları onlarada anlattım eniştemle ablam gülmekten öldüler sağolsunlar sonra balık aldık ve eve geçtik ufuğun işi olduğu için izin istedi o gelmedi bende eve gidim dedim ablamlara neyse bugünüde böle atlattık eve geldim annemede anlattım oda gülmek krizinde hala daha beni görünce odaya girdikçe gülüyo aşkımda mesaj atmış aşkım sana bağırdım evet özür dilerim ama hak ver seni öle görünce çok kötü oldum diye yazmış hemen cevap attım aşkım sana hak veriyorum asıl ben özür dilerim çok kötü bi duyguydu inan bana yanımda seni göremeyince tutuldum kaldım orda ölece dedim. RABBİM BENİ UFUKSUZ BIRAKMA ÇOK KÖTÜ BİŞEYDİ YANIMDA UFUĞUN DEĞİLDE Bİ BAŞKA ADAMIN OLMASIII BİRAN ÖNCE BİTTİSN YAAAAA SANKİ ÇOK KÖTÜ BİŞİ YAPMIŞ GİBİYİM DİYORDUM HEP O GÜNÜN GECESİNDEEE

herkese kendi sevgilisi bitanedir heralde.. ben dün akşam biraz kızdım ona ama yine de bu topiğe yazasım geldi..
benim sevgilim çok katı prensipleri olan, iş hayatında çok sert biridir.. hatta onu çalışırken görünce çok şaşırmıştım çünkü bana karşı o kadar yumuşaktır ki, ne desem yapar.. bi kere de hayır de be adam; ı ıh yokk! hep avuçiçlerimi öper her zaman sevgisini belli eder (ben de tam tersi nemrut)..
gece uyurken uyanıp uyanıp aşkım deyip öper yanağımdan :eek: .. benim de uykum çok hafiftir, bi daha geriye uyuyamam ki! neyse bundan şikayet etmiyorum yine de :teytey:..

sevgılı asktan sorumlu bakan bıkere o sözlerını cok begendım.cok manalı.ıkıncısı ılıskın cok hosuma gıttı.umarım hep böle mutlu olursun bı ömür boyu.ınan evlenınce hersey daha bı farklı daha bıgüzel oluyo.o güzellıgıde yasa ınsallah.buarada anlattına cok güldüm.hemen hemen aynı sey benım basıma geldı.alısverıs merkezınde elın adamına arkadan sarıldım.hemde elın gavur almanına hemde kocam dıye düsünebılıyomusun.neysekı ben adama sorry dıyebıldım.neysekı benımkı görmedı görse nolurdu bılemem.ahh bız kızlar bazen ne dıkkatsızız dımı.ask gözümüzü kör edıverıyo bazensengözlerimebaksanab

benim sevgilim çok katı prensipleri olan, iş hayatında çok sert biridir.. hatta onu çalışırken görünce çok şaşırmıştım çünkü bana karşı o kadar yumuşaktır ki, ne desem yapar.
eeeeeee IS baska ES baska güzelım:1ninca:

benim kocam her istegini yerine getirdiğimde dunyalar tatlsı ama bişe unuttum mu var halime günlerce trip atar :S

X