Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

burcusami için okudum Allah kabul etsin inşallah Kafiyesizsiir

Sayı az olursa katılırım canım bende sayı netleşince bakayım yoğunluğum var yetiştiremezsem dye

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah

DUAMIZ

FETİH SURESI YASİN SURESI

KISI BASI HERKES DUA SAHIBI IÇIN BIR FETIH SURESI BIR YASIN SURESI OKUYACAK GÜNLÜK BIR KISI ICIN OKUNACAK OKUMA SURESI BIR GUNDUR

burcusami duasi;
Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle, rizana uygun yasamayi nasip eyle. Canım kizim elifimle cennette kavuşmayı nasip eyle, karnımdaki bebeğimle sağlıkla kavusup onun sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlat olmasını nasip eyle. Hasta kullarina sifa, dertlilere deva, borclulara edalar nasip eyle.. İsteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eyle.. Evimize huzur bereket nasip eyle. Olmuslerimize özellikle babama kayınpederime rahmetinle muamele eyle. Dualarımızı kabul eyle rabbim..

Kafiyesizsiir OKUDU

therewillbeaday

Aktif Lora

Cuel

Morrmeneksee

5 528mucizemmm (sonra okuyacak )

MssPARE OKUDU

Umut_2019 OKUDU

Nefes0858 OKUDU

ohbb

SoLeiL12 OKUDU

burcusami OKUDU

K Kirazxyz OKUDU

nursevdi OKUDU

goah OKUDU

DUAMIZ

FETİH SURESI YASİN SURESI

KISI BASI HERKES DUA SAHIBI IÇIN BIR FETIH SURESI BIR YASIN SURESI OKUYACAK GÜNLÜK BIR KISI ICIN OKUNACAK OKUMA SURESI BIR GUNDUR

K Kirazxyz Merve duasi;
Bismillahirrahmanirrahim Elhamdü lillâhi rabbil âlemin,ves salâtü ves selamu alâ rasûlina Muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihi ecmeıyn. Subhanallahi vebihamdihi Subhanallahil azim.

Allahım Merve arkadaşımızın yuvasına huzur mutluluk sağlık bereket nasip et, Bilerek, bilmeyerek işlediği günahları affet. Mülakatını geçmeyi gönlünden geçen mesleği yapmayı emeklerinin karşılığını almayı nasip et.
Birlikte dua ettiği arkadaşlarının da dualarını kabul et Rabbim.

Kafiyesizsiir

therewillbeaday

Aktif Lora

Cuel

Morrmeneksee

5 528mucizemmm

MssPARE

Umut_2019

Nefes0858

ohbb

SoLeiL12

burcusami

K Kirazxyz

nursevdi

goah

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah..

Okudum canım ben de

Arkadaşım için okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…