Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Okudum canım ben de tam cuma saatine denk getirdim

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah..

DUAMIZ

FETİH SURESI YASİN SURESI

KISI BASI HERKES DUA SAHIBI IÇIN BIR FETIH SURESI BIR YASIN SURESI OKUYACAK GÜNLÜK BIR KISI ICIN OKUNACAK OKUMA SURESI BIR GUNDUR

burcusami duasi;
Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle, rizana uygun yasamayi nasip eyle. Canım kizim elifimle cennette kavuşmayı nasip eyle, karnımdaki bebeğimle sağlıkla kavusup onun sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlat olmasını nasip eyle. Hasta kullarina sifa, dertlilere deva, borclulara edalar nasip eyle.. İsteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eyle.. Evimize huzur bereket nasip eyle. Olmuslerimize özellikle babama kayınpederime rahmetinle muamele eyle. Dualarımızı kabul eyle rabbim..

Kafiyesizsiir

therewillbeaday

Aktif Lora

Cuel

Morrmeneksee

5 528mucizemmm (sonra okuyacak )

MssPARE

Umut_2019 OKUDU

Nefes0858

ohbb

SoLeiL12

burcusami OKUDU

K Kirazxyz

nursevdi (sonra okuyacak)

goah

KIZLAR PAZARTESI GUNU LISTEMIZ BITIYOR MAZERET OLANLAR DA OKUMAYANLARDA EN KISA SUREDE OKUYUNCA LISTEMIZ TAMAMLANMIS OLACAK BENI YENI DUA ONERIM ZIKIR OLMASINI ISTİYORUMHEP BIRLIKTE BU SEFERDE ZIKIR CEKELIM
5 528mucizemmm ARKADASIMIZIN ZIKIR ONERISI 100.000 SUBHANALLAH KISI SAYIMIZ 25 30 LARI BULURSA KISI BASI DORT BIN UC BIN CIVARI SAYI DÜŞÜYOR KATILMAK ISTEYENLER SIMDIDEN BILDIRIM YAPSIN LUTFEN

Canım ben kendim için bugun okudum dualadim kalan 2 arkadaş da bana okuyunca onları ayrıca dualarim artık benim için okuyan herkesden de Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah

Arkadaşım için okudum Rabbim kabul etsin inşallah 🏵

Canım çekeceğimiz sayı az olursa listeye göre benide eklermisin haftaya hastane sürecim başlıyor Allah nasip ederse bebek için çok olursa sayı yetiştiremem

Okuyamadığım kişileri mazeretim bitince okuyup haber vereceğim en geç pazartesi hepsini okumuş olurum inşallah.

Yeni liste için beni de ekleyin lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…