Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Arkadaşım niyetine okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Arkadaş için okudum rabbim kabul etsin inşallah

Canım kızlarımın ikisinin birden ateşi çıktı onlarla ilgilendim hiç okuma fırsatım olmadı şükür şimdi iyiler eksiklerimi tamamlıyorum hemen

DUAMIZ

FETİH SURESI YASİN SURESI

KISI BASI HERKES DUA SAHIBI IÇIN BIR FETIH SURESI BIR YASIN SURESI OKUYACAK GÜNLÜK BIR KISI ICIN OKUNACAK OKUMA SURESI BIR GUNDUR

SoLeiL12 Rabia duasi;
Adım Rahime,
Duam: Allah'ım! Rahime kuluna, eşine ve kızlarına dünya ve ahiret saadeti nasip eyle. Onların bilerek, bilmeyerek işlemiş oldukları günahlarını affet. Her birine imanlı, sağlıklı hayırlı ömürler nasip et.
Ya Mucib! Rahime kulunun gönlündeki duasını en kısa zaman da kabul et. Duasına amin diyen dua kardeşlerinin de dualarını kabul et. Amin amin amin Ya Mucib..

Kafiyesizsiir OKUDU

therewillbeaday

Aktif Lora

Cuel

Morrmeneksee OKUDU

5 528mucizemmm (sonra okuyacak )

MssPARE OKUDU

Umut_2019 OKUDU

Nefes0858 OKUDU

ohbb

SoLeiL12

burcusami OKUDU

K Kirazxyz OKUDU

nursevdi (sonra okuyacak)

goah OKUDU

DUAMIZ

FETİH SURESI YASİN SURESI

KISI BASI HERKES DUA SAHIBI IÇIN BIR FETIH SURESI BIR YASIN SURESI OKUYACAK GÜNLÜK BIR KISI ICIN OKUNACAK OKUMA SURESI BIR GUNDUR

burcusami duasi;
Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle, rizana uygun yasamayi nasip eyle. Canım kizim elifimle cennette kavuşmayı nasip eyle, karnımdaki bebeğimle sağlıkla kavusup onun sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlat olmasını nasip eyle. Hasta kullarina sifa, dertlilere deva, borclulara edalar nasip eyle.. İsteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eyle.. Evimize huzur bereket nasip eyle. Olmuslerimize özellikle babama kayınpederime rahmetinle muamele eyle. Dualarımızı kabul eyle rabbim..

Kafiyesizsiir

therewillbeaday

Aktif Lora

Cuel

Morrmeneksee

5 528mucizemmm (sonra okuyacak )

MssPARE

Umut_2019

Nefes0858

ohbb

SoLeiL12

burcusami

K Kirazxyz

nursevdi (sonra okuyacak)

goah

Canım Hanife ve Rahime arkadaşlarım için okudum Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…