Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

DUAMIZ

FETİH SURESI YASİN SURESI

KISI BASI HERKES DUA SAHIBI IÇIN BIR FETIH SURESI BIR YASIN SURESI OKUYACAK GÜNLÜK BIR KISI ICIN OKUNACAK OKUMA SURESI BIR GUNDUR

Nefes0858 Ferda duasi;
Allahım hayırlısı ile ferda kulunun tedavisi yolunda gitsin bi sıkıntı çıkmadan hayırlısı ile transferi yapılsın sen herşeyi bilen yaradan yüce Rabbim hayırlısı ile ol de ilk denemesinde pozitifi görsün emanetini ferda kulunada nasip et annelik duygusundan o muhteşem evlat kokusundan ferda kulunu mahrum etme kucağını hayırlısı ile doldur isteyen dileyen layıkı ile annelik yapacak her kuluna nasip et aminn aminn

Kafiyesizsiir OKUDU

therewillbeaday OKUDU

Aktif Lora

Cuel

Morrmeneksee OKUDU

5 528mucizemmm (sonra okuyacak )

MssPARE

Umut_2019 OKUDU

Nefes0858

ohbb

SoLeiL12

burcusami

K Kirazxyz

nursevdi (sonra okuyacak)

goah

Canım okudum Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın

Okudum canım Allah kabul etsin

Ferda için okudum. Rabbim kabul etsin inşallah Kafiyesizsiir

DUAMIZ

KISI BASI HERKES DUA SAHIBI IÇIN BIR FETIH SURESI BIR YASIN SURESI OKUYACAK GÜNLÜK BIR KISI ICIN OKUNACAK OKUMA SURESI BIR GUNDUR

Nefes0858 Ferda duasi;
Allahım hayırlısı ile ferda kulunun tedavisi yolunda gitsin bi sıkıntı çıkmadan hayırlısı ile transferi yapılsın sen herşeyi bilen yaradan yüce Rabbim hayırlısı ile ol de ilk denemesinde pozitifi görsün emanetini ferda kulunada nasip et annelik duygusundan o muhteşem evlat kokusundan ferda kulunu mahrum etme kucağını hayırlısı ile doldur isteyen dileyen layıkı ile annelik yapacak her kuluna nasip et aminn aminn

Kafiyesizsiir OKUDU

therewillbeaday OKUDU

Aktif Lora

Cuel OKUDU

Morrmeneksee OKUDU

MssPARE OKUDU

Umut_2019 OKUDU

Nefes0858

ohbb

SoLeiL12 OKUDU

burcusami

K Kirazxyz OKUDU

goah

Morrmeneksee için okumayanlar
Aktif Lora

5 528mucizemmm Tuğçe için okumayanlar

nursevdi (sonra okuyacak )

Aktif Lora

MssPARE için okumayanlar
ohbb
Aktif Lora

Umut_2019 Sahire Gökçe için okumayanlar

burcusami

ohbb

Aktif Lora

Nefes0858 Ferda icin okumayanlar

goah

burcusami

ohbb

Nefes0858

Aktif Lora

goah Aktif Lora Nefes0858 ohbb burcusami kızlar en kısa sürede okumadiginiz kişiler için okuyun lutfen

DUAMIZ

ohbb Hanife duasi;
Allahım ; yıllardır hazirladigim ve bir türlü nasip olmayan kpss yi bu yıl yüksek bir puanla kazanıp ilk atama ile öğretmen olarak atanmayi senden istiyorum. Allahim almis oldugum egitimimle ben de çocuklara egitim vermek ve en önemlisi de çocuklarima dogru örnek olabilmek, emek verince herseyin ustesinden gelinebileceğini göstermek istiyorum bana yardım et yarabbim.Allahım bana zihin açıklığı ver, sınav günü beni stresten uzak tut ve sınavda bütün sorulari zorlaştırma kolaylaştır yarabbim.
Ya Allah,Ya Rahman,Ya Rahim,
Ya Hayy,Ya Kayyum,Ya Hannan,Ya Mennan,
Ya Bediüssemavati vel ard,
Ya Malikelmülk,Ya Zülcelali vel ikram. Olan Allahım bildiğim bilmediğim bütün ismi azamlarinla senden istiyorum. bu yıl öğretmen olarak atanmayı hayırlı bir şekilde senden istiyorum bana nasip et yarabbel alemin.
Duama amin diyen bütün dua kardeşlerimin gönüllerinden geçenleri hayırlı şekilde nasip et yarabbim Amin Amin amin

Kafiyesizsiir

therewillbeaday

Aktif Lora

Cuel

Morrmeneksee

MssPARE

Umut_2019

Nefes0858

ohbb

SoLeiL12

burcusami

K Kirazxyz

goah

Okudum canım ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…