Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Luniss duani paylasir misin canim
İsmim Elçin duam Allahım başlayacağımız tüp bebek tedavisinde bize yardım et sürecimizi kolaylaştır ilk denemede evlat sahibi olabilmeyi nasip et hayırlısıyla Bize ve evlat sahibi olmak isteyen herkese hayırlısıyla anne baba olabilmeyi nasip et korona virüsten bir an önce sağlıkla kurtulabilmeye nasip et bizi ve herkesi koru Burada dua kardeşliği yaptığımız tüm arkadaşlarımın da dualarını hayırlısıyla kabul et hepimizin yüzünü güldür insallah

Allahümme ya müfettihal ebvâb, iftah lenâ hayral bab.”
“Ey kapıları açan Allah’ım, bize hayır kapılarını aç!”

Kişi başı herkes dua sahibi için 100 tane okuyacak okumaya başlamadan önce 25 "Estağfirullah" çekilecektir

Luniss duasi;
İsmim Elçin duam Allahım başlayacağımız tüp bebek tedavisinde bize yardım et sürecimizi kolaylaştır ilk denemede evlat sahibi olabilmeyi nasip et hayırlısıyla
Bize ve evlat sahibi olmak isteyen herkese hayırlısıyla anne baba olabilmeyi nasip et korona virüsten bir an önce sağlıkla kurtulabilmeye nasip et bizi ve herkesi koru
Burada dua kardeşliği yaptığımız tüm arkadaşlarımın da dualarını hayırlısıyla kabul et hepimizin yüzünü güldür insallah

Umut_2019
B Bademmm388
H M
Luluuu94
Kafiyesizsiir
Aventuss
@casual woman
Cuel
byebyeblackbird
Luniss
15yusra11
ftemiz
M mer_4260
Bal0ncuk

Bal0ncuk kuzum yeni arkadaşımız Luniss geçtik duası listede yukarıdaki duayi arkadaşımız için 100 tane okuyacaksin tekrar hoş geldin ❤

15yusra11 kuzum ben seni etiket yapıp bilgilendirmeyi unuttum @byebyeblackbird arkadaşımız için okuyacaksin sonrada Luniss arkadaşımızın niyeti için okuyacaksin haber etmeyi unutmuşum kuzum

Cnm okudum Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…