Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Gecmis olaun canim dikkat et kendine insallah

Geçmiş olsun canım dikkat et
Hepimiz korkuyoruz ama yapacak bir şey yok tedbiri alacaz takdir Allah tan yıkamaktan temizlik yapmaktan ellerim yara oldu herşey boş geliyor ama yapacak bir şey yok

Kızlar Ya Mümin, Ya Selam, Ya Hafız, Ya Şafi, Ya Mani bu esmalari günlük okuyun Nihat hoca sohbetinde anlattı kaza bela hastalıktan korunmak için okuyun dedi birde ne için dua edecekseniz Esmalarla dua edin en guzel dua o şekilde yapılan duadir dedi sizlerle paylaşmak istedim almamiz gereken tedbirimizi alalım duaya da sıkı sıkı sarilalim Rabbim yardımcımız olsun

Geçmiş olsun canım dikkat et
Hepimiz korkuyoruz ama yapacak bir şey yok tedbiri alacaz takdir Allah tan yıkamaktan temizlik yapmaktan ellerim yara oldu herşey boş geliyor ama yapacak bir şey yok
Aynen canim tedbirimizi alalım duayada sarilalim Allah yardımcımız olsun

AMIN kuzu Rabbim tez zamanda şifalar versin.

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah

Minecim dikkat et kendine kuzum birazda psıkolojık korkuyoruz hepimiz. sıcak ıhlamur falan içmeye calış. Merak etme bisey olmamıstır
Sagol kuzum benim evet psikolojik olarak iyi değilim doktorlar bir grup korkudan psikolojik olarak kötü etkileniyor bir grup bana bir şey olmaz kafasında diyor çok dikkatli olmamız lazım Allahım korusun hepimizi tez vakitte gitsin bu illet insaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…