gypsophila holiday vilage

femina

Guru
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
73
2
Merhaba Arkadaşlar

3 yaşındaki oğlum ve eşimle birlikte bu yıl güzel bir tatil yapmak istiyoruz.yıllardır güzel bir tatile hasret kaldık. gypsophila holiday vilage şu an bizim için uygun görünüyor fakat endişelerimiz var. Daha önce buraya gidenler varsa yorumlarını yapabilirlerse sevinirim. Bu tatil bizim için çokkkkkk önemli. Birtek buranın denizinden endişe duyuyorum. kum-çakıl yazıyor fakat net bir bilgi bulamadım. Yardımcı olan olursa sevinirim.

arkadaşım ben buraya 3 yıl önce gittim. çok güzel nezih bir yer. yemekler, temizlik,personel hepsi çok güzeldi. denizi konusunda ise ben eylül başında gitmiştim biraz dalgalı idi. ufak bir kumsalı var çok güzel bir kumu yok yani ama taş değil. hafif ufak çakıllı bir kumsalı var.

güzel bir tatil geçirdik biz. açıkçası denizin dalgalı oluşu sizin için sorun teşkil etmiyorsa gidiniz derim. bir de deniz hemen derinleşiyor, çocuklar için uygun değil bilginize....

Konu açılalı çok olmuş ama bu sene gitmek isteyen olur belki diye fikirlerimi paylaşayım istedim. Gypsophila öyle çok çok lüks ve şaşaalı bir yer değil ama oldukça emiz, görevliler güleryüzlü, yemekleri güzel. Bazı günler Türk gecesi yapıyorlar ve etli sütlü her türlü Türk yemekleri yapıyorlar. Biz geçen sene gitmiştik ve tefrişat yeni değildi, mobilyalar falan biraz eskiydi ama her şey temizdi. Klimalar iyi, çevre bakımlı, börtü böcek girmiyor hiç. Havuzlar yeterli ve temiz, çocuk kulübü hemen büyük restoranın dibinde. Yemeğini çabucak yiyen çocuklar parkta eğlenirken çocuğa göz kulak olup bir yandan da eşinizle rahat rahat çay keyfi yapabilirsiniz. Plajı mükemmel değil ama yeterli. Rüzgarlı günlerde dalgalar çok yükseliyor. O günlerde dikkatlice girmek lazım. Bunların yanında benim en önemli tavsiyem odanızı internetten alacaksanız bahtınıza çıkacak odaya razı olmanız lazım. Ama imkanınız olursa odanızı seçin çünkü bizim odamız aile suitinden bozmaydı ve ortada kilitli bir kapı vardı. Tabii kapının öbür tarafında başka bir aile... Çok rahatsızlık vericiydi. Ne konuşsan duyuluyordu. Üstelik arka taraftan düz ayak olmasına rağmen önden girişi eğim sebebiyle bodrum gibiydi. Yine de o tarafa pencere-balkon olmadığından bir tek girerken görmeniz sebebiyle çok aşırı rahatsız etmiyordu. Son olarak burasının özellikle birkaç çocuklu Alman ailelerinin çok tercih ettiği bir yer olduğunu söylemeliyim. Bu haliyle tam aile oteli ve çoluk çocuk için çok uygun. Ben Almanların Ruslardan daha aileye düşkün olduklarını gördüm. Her yerde rus görmekten bıkanlar tercih edebilir :)

bizim balayı otelimizde burası ve çok memnun kaldık. hergün odanız temizleniyor. yeni çarşaflar...vs. personelin ilgisi harika.başka oteller genelde yabancı turistlere çok ehemmiyet veriyor. ama burası tam bir aile ortamıydı. ortam mükemmel.hem ağaçlık hem deniz keyfi bir arada.restorantı mükemmel.türk yemekleri çoğunlukta.bizim odamız çok güzeldi. girişin üstüydü.aşağıdaki arkadaşın söylediği şeyleri yaşamadık.hangi turizm şirketiyle gittiler bilmiyorum ama bizim gittiğimiz tur şirketi de çok mükemmeldi. oraya varır varmaz arayıp memnun olup olmadığımızı bir sıkıntımız olup olmadığını sordular.memnun kalmadığım hiçbişey yoktu otelle ilgili. çoluk çocuk tatil için çok uygun. hatta 6. kere geliyorum bu otele diyenlere dahi rastlamıştık.yalnız denizi çok dalgalı ve hemen derinleşiyor.

bende bu otelde güzel bir tatil yapmıştım temizlik yemek ve hizmet daha önce gittiğim bazı pahalı otellerle aynıydıtavsiye ederim

X