GYNOPOL

Birgunay

Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2022
60
27
Kızlar doktora gittim gynopol önerdi 3 ay kullan dedi bebek düşünüyoruz ama doktordan çıktıktan sonra aklıma geldi gidip de soramadım adette mi baslamaliyim adet bitiminden mi baslamaliyim bunu kullanıp hamile kalanlar var mi acaba

Toz şase olanındanmı verdi. hemen basla adetle alakası yok onun. folikasit gibi ek takviye aslında

Harika bir takviye yumurta kalitesini arttırıyor içinde probiyotikte var ben çok faydasını gördüm tavsiye ederim

Tamam teşekkür ederim benimde 60 lik demişti doktor öyle almıştım eczaneden Allahim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin insallah cok sagolun
Şimdi kalktım içtim bi tanesini Allahım bol bol kaliteli yumurtalar versin bize insallah hepimize

Şimdi kalktım içtim bi tanesini Allahım bol bol kaliteli yumurtalar versin bize insallah hepimize
Ayy amiiin eğer olursa buraya yaz lütfen bende yazayım birbirimizi bilgilendirelim çok merak ederim çünkü güzel haberini bekliyorum bol sağlıklı yumurtalarimiz olsun Bi güzel de çatlasın bebisler oluşsun inşallah ❤❤

Merhaba, meyve suyu ile içilebilir mi bu konuda bilginiz var mı acaba su ile içemiyorum tadı çok kötü geliyor
Su ile için emilimi azalmasın yarım su bardağı şak diye bir dikişte gidiyor üstüne normal su içersiniz

Siz günde kaç tane kullanıyordunuz şaselerden?
Ben geçen ay günde bir tane aldım eczacı kız öyle demişti dr tekrar gidip soramadım
Ben artık kullanmıyorum kullandığım dönem sabah kahvaltıdan sonra bir tane yarım su bardağı içiyordum çok güzel bir takviye kaliteli yumurta sağlıyor çok memnun kalmıştım

Ben artık kullanmıyorum kullandığım dönem sabah kahvaltıdan sonra bir tane yarım su bardağı içiyordum çok güzel bir takviye kaliteli yumurta sağlıyor çok memnun kalmıştım
Ben de aynı şekilde kaahvaötıdan sonra kullanmıştım o ay kimyasal gebelik yaşadım bi daha kullanmadım ama hep aklıma takılmıştı acaba yanlış mı kullandım ondan mı etkisi olmadı diye teşekkür ederim cevap verdiğiniz için

Etkisi güzel olmuş hamilelik olmuş kimyasal olması embriyodan kaynaklı kullanmaya devam edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…