Gynomax xl fitil

-SWEET MOM-

All is well...
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2019
2.999
2.687
33
Merhaba, akinti ve iliski esnasinda yanma sikayetiyle doktora gittim. Bana gynomax xl fitil ve monodoks antibiyotik verdi. Idrar yollarimda da enfeksiyon var. Usutme dikkat et dedi. Bu fitili kullanan var mi durdugum yerde bile yanma var suan ve wc ye gittigimde acayip yanma oluyor. Normal midir?

Merhaba yine ben yazayım,,yazan olmamış geçen günde dedim mantar diye verdiği fitilde onun için zaten
7 gün kullanacaksın keşke tablette verseydi hap omu eşinde kullanacaktı ondan geçebilir yine diye nükseder yani
antbotkte hem id.yıol.enfeksiyonuna hemde mantara iyi gelir ama matarı tetikler bilgin olsun,,sistit olmuşsun sen
yanma ondan prunol granülde verseydi keşke id.yol.enfksynu için suda eriyen ,,bol su iç ve kalın giy ,
geçmiş olsun.

Tesekkur ederim. Esinde kasinti var mi diye sormustu aslinda dr. Ben yokndeyince vermedi ilac. Ayrica fitili kullanmaya baslayinca daha cok yanma basladi. Sadece monodoks ve fitili verdi hepsi bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…