Gynoferon kullanıp baş ağrısı yaşayan var mı?

kleshtina

Bir kedim bile yook...
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
333
1
37
Bu ilacı kullanmaya başladıktan sonra baş ağrılarım sıklaştı .İçtikten bi iki saat sonra başım ağrıyor.

ben de gyneferon kullanıyorum fakat baş ağrısı yapmadı bende. genelde gece yatmadan önce içiyorum. yada sabah eşimi işe gönderdişkten sonra. sonrasında uyuduğum için ilacın hiçbir etkisi olmuyor bende. yani bulantı falan da yapmıyor. bu şekilde sen de kurtulabilirsin şikayetlerinden canım

bende ilk onu kullanmıstım benı aşırı rahatsız ettı o ilaç oyuzden druma soyledım bıtınce ferrum forta gectık 2. kutuya gectım ferrumda sıkıntı yok.hemde dıgerını gece ıcmeme ragmen halsızlık ve bas agrısı yapıyordu druna soyle degıstırsın.

bende kullanıyorum iki gündür doktorum yeni verdi kan sayımım düşük çıktı bendede baş ağrısı falan yapmadı .zaten ben hamile kalmadan bir sene öncede ferro kullanıyordum bir sorun yaşamadım hiç

bende kullandım iki kutu hani pembe olan hap diymi ama bendede böyle bi rahatsızlık yapmadı günde 2 kere yutuyordum sabah akşam şimdi şimdi gyno ferro sanol kullanıyorum

canım bende kullandım ve sadece 2 kez mide bulantısı baş dönmesi halsizlik cok kötü etkiledi beni şimdi bıraktım

arkadaşlar merhaba..ben 9 haftalık hamileyim doktorum bu ilacı verdi...bu ilaç su ile mi alınıyor yoksa emicekmiyiz :)) tatlı olduğu için merak ettim prospektüs te de yazmıyor yardımcı olurmusunuz. teşekkürler..

arkadaşlar merhaba..ben 9 haftalık hamileyim doktorum bu ilacı verdi...bu ilaç su ile mi alınıyor yoksa emicekmiyiz :)) tatlı olduğu için merak ettim prospektüs te de yazmıyor yardımcı olurmusunuz. teşekkürler..

canım su ile aç karna ve mümkünse kahvaltıdan en az 1 saat önce içiyoruz

gyneforon un baş ağrısı yaratacağını pek zannetmiyorum.
bende 40+2 ye kadar kullanmıştım opuyorumnanaktan

benimde midemi cok ağrıtıyor gyno ferro ve ben hergün içemiyorum.doktoruma söyledim ama baska ilac vermedi.bende hergün olmasada 2 günde bir içiyorum.

X