Aile Planlaması gynelle doğum kontrol hapı yardım

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

272416ey

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2012
699
39
herkese merhaba arkadaşlar, 8 gündür kullanıyorum bu hapı ama göğüslerimde aşırı acı, mide bulantısı, halsizlik ve aşırı derecede uyku yaptı gece 10'u zor görür oldum ya:KK43: bırakıcam sanırım, daha önce uzun süre yasmin kullandım hiç bi şikayetim yoktu, yasminden önce diane 35 kullanmıştım az bi süre o da çok dokunmuştu bana galiba diane35 gynelle'in muadiliymiş zaten. yasmine döneceğim yine. kullanan arkadaşlar siz memnun musunuz gynelle'den? herkesin vücudu elbet farklı ama paylaşır mısınız sonuçları?

yasmini neden bıraktın ? bn 1 yıl kullandım yasminden memnundun ilk ay sadece braz mde bulantısı yaptı o kadar... dr.um yasminin en kaliteli d.k hapı olduğunu söyledi ... şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum bnce sende yasmine dön...

canım ben evlenmeden önce adet düzensizliğinden dolayı çok çok uzun yıllar kullandığım için doktor hap kullanma dedi bıraktırdı. şimdi yine adet göremeyince gittim tarlusal verdi onunla da görmedim gynelle'e başla dedi ama dayanamayıp bırakıcam sanırım yasmin en iyisiydi benim için de ne kilo yapmıştı ne bişey

canım ben evlenmeden önce adet düzensizliğinden dolayı çok çok uzun yıllar kullandığım için doktor hap kullanma dedi bıraktırdı. şimdi yine adet göremeyince gittim tarlusal verdi onunla da görmedim gynelle'e başla dedi ama dayanamayıp bırakıcam sanırım yasmin en iyisiydi benim için de ne kilo yapmıştı ne bişey

aynen bncede yasmine dön banada hiç kilo falan aldırmadı hatta kilo alcağımı sanip çok sevnmiştim ama almadım aksine zayfladım bile:)) 1 yıl kullandım sonra bıraktım neden bıraktığımı hala bilmiyorum çocuk falanda düşünmüyoruz aslında:)) 3 aydır kullanmıyorum ama içim rahat değil heray tetikteyim o yzden tekrar başlicam yasmine:)

evet ya ben başlayayım en iyisi yasmin kullanmaya, bu kutu kalsın böyle. peki şimdi ben adet mi göreceğim kutuyu yarım bıraktığım için 8 tane yuttum 13 tane kaldı? yasmin'e ne zaman başlasam acaba? doktoruma da ulaşamadım:KK43:

X